Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров заплутався в Мережі, і послав усіх на … блоги, персонально 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.11.2011

А забезпечити відповідну організаційно-технічну підтримку доручено чоловіку колишньої заступниці Глави Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Юрію Анатолійовичу Авксентьєву, заступнику Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України керівнику Апарату Прем'єр-міністра України Олександру Миколайовичу Кушніренку, директору Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Дмитру Володимировичу Андрєєву та Віталію Лук'яненку, керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР (саме так написано а його профвйлі на facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=1812085978 ).Судячи з усього, все, що зрозумів Прем’єр-Міністр України Микола Азаров зі своїх приватних візитів на Facebook, так це те, що існують такі собі персональні блоги, і вони є панацеєю для вирішення усіх проблем, що стоять перед Урядом. Приватними ці візити були саме тому, що Микола Янович ходив туди коли хотів, і відповідав лише на ті питання, на які хотів відповідати, тобто це для нього не була нова форма своєрідного прийому з загальних питань, як він відразу ж чесно і попередив, а можливість в робочий час посерфіть з приватною метою у такому для нього новому, і сподіваємося цікавому середовищі, як Facebook, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA.

Після того, як Прем’єр-Міністр України, вслід за Міністром закордонних справ України Костянтином Грищенко, відкрив на Facebook сторінки Порталу виконавчої влади, ще 7 міністерств послідкували його прикладу, і відкрили там свої представництва. Останнім з них, нещодавно, став Віце-Прем’єр-Міністр України - Міністр соціальної політики України С.Тігіпко, який дуже довго був останнім несучасним Віце-Прем’єр-Міністром України, міністерство якого не було представлено у Facebook.

Ці вісім керівників зрозуміли, що живуть у ХХІ сторіччі. І їм треба, якщо не спілкуватися із суспільством, то щоб хоча б воно знало про роботу відомства, що існує на кошти платників податків. І, напевно, саме тому, відкрили сторінки своїх міністерств у Facebook та попали до Реєстру офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook (www.facebook.com/Gov.UA):

1. Міністерство закордонних справ України – Грищенко Костянтин Іванович.

2. Кабінет Міністрів України - Прем'єр-міністр України Азаров Микола Янович.

3. Міністерство економічного розвитку і торгівлі України - 1-й віце-прем'єр-міністр України – Міністр економічного розвитку і торгівлі України Клюєв Андрій Петрович.

4. Міністерство інфраструктури України - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр інфраструктури України Колесніков Борис Вікторович.

5. Міністерство соціальної політики України - Віце-прем'єр-міністр України - Міністр соціальної політики України Тігіпко Сергій Леонідович.

6. Міністерство оборони України - Міністр оборони України Єжель Михайло Броніславович.

7. Міністерство фінансів України - Міністр фінансів України Ярошенко Федір Олексійович.

8. Міністерство культури України - Міністр культури України Кулиняк Михайло Андрійович, правда дивно, що в статусі сторінки стоїть не "Урядова організація", як у всіх нормальних відомств, а «компанія».

У той же час, 9 інших міністрів залишаються жити у доінтернетному ХХ сторіччя. І їхні міністерства, до цього часу, не відрили свої сторінки у Facebook, а також відсутні у Реєстрі офіційних веб-сайтів органів державної влади і місцевого самоврядування у Facebook (www.facebook.com/Gov.UA), і не хочуть цього робити, бо навіть не розуміють, що у ХХІ сторіччі урядовцями не можуть бути ті, хто нездатний спілкуватися із суспільством, а також розповідати платникам податків, у зручній для них формі, щодо діяльності міністерства, та про свої дії по реалізації Кабінетом Міністрів України програми Президента України, а саме:

1. Міністерство аграрної політики та продовольства України - Міністр аграрної політики та продовольства України Присяжнюк Микола Володимирович.

2. Міністерство внутрішніх справ України - Міністр внутрішніх справ України Могильов Анатолій Володимирович.

3. Міністерство екології та природних ресурсів України - Міністр екології та природних ресурсів України Злочевський Микола Владиславович.

4. Міністерство енергетики та вугільної промисловості України - Міністр енергетики та вугільної промисловості України Бойко Юрій Анатолійович.

5. Міністерство надзвичайних ситуацій України - Міністр надзвичайних ситуацій України Балога Віктор Іванович.

6. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України - Міністр освіти і науки, молоді та спорту України Табачник Дмитро Володимирович.

7. Міністерство охорони здоров'я України - Міністр охорони здоров'я України Аніщенко Олександр Володимирович.

8. Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України - Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Близнюк Анатолій Михайлович.

9. Міністерство юстиції України - Міністр юстиції України Лавринович Олександр Володимирович. За словами його прес-секретаря міністр особисто заборонив відкривати таку сторінку у Facebook.

В своєму матеріалі «Тігіпко подарував Facebook до Дня народження Колеснікова», я вже пропонував, що може Прем'єр-Міністр України Микола Янович Азаров пояснить членам Кабінету Міністрів України, для чого їм потрібно розповідати громадянам України про діяльність свого міністерства, як це робить він сам на сторінці Кабінету Міністрів України у Facebook.

І от Микола Янович Азаров, та його молода команда, начебто вирішила: «А навіщо нам офіційні сторінки центральних органів виконавчої влади у Facebook, та офіційні акаунти в Twitter. А нехай всі міністри блоги персональні заведуть. І не на офіційних веб-сайтах своїх міністерств і відомств, а відразу ж на Урядовому веб- порталі та веб-сайті «Укрінформ». І тут же доручено було всім керівникам центральних органів виконавчої влади до 1 грудня 2011 р поінформувати Кабінет Міністрів України про виконання цієї ідеї.

Контроль за виконанням покладено на Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України Костянтина Валерійовича Любченка та, нещодавно призначеного генерального директора директором Українського національного інформаційного агентства "Укрінформ", Олександра Сергійовича Децика, що і був ініціатором такого використання вільного часу міністрів.

А забезпечити, відповідну організаційно-технічну підтримку, було доручено чоловіку колишньої заступниці Глави Секретаріату Президента України Віктора Ющенка Юрію Анатолійовичу Авксентьєву, заступнику Керівника Секретаріату Кабінету Міністрів України, керівнику Апарату Прем'єр-міністра України Олександру Миколайовичу Кушніренку, директору Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату Кабінету Міністрів Дмитру Володимировичу Андрєєву та Віталію Євгеновичу Лук'яненку, керівнику прес-служби в Parliament of Ukraine та Прес-секретарю Прем'єр-міністра України в Кабинете Министров СССР (саме так написано а його профвйлі на Facebook http://www.facebook.com/profile.php?id=1812085978 ). Цікаво, а що про існування у Верховній Раді України паралельної структури думає керівнки прес-служби Апарату Верховної Ради України Вікторія Володимирівна Шведова?

Але це ще нічого, раніше в цьому профайлі на Facebook було написано ще круче: "Прес-секретар Премэєр-мынынстра Украъни в Parliament of Ukraine".Напевно це фальшивий профайл, бо інакше такий запис, навряд чи сприяв би збільшенню знання про Миколу Яновича Азарова,як великого шанувальника української мови. Але все рівно, за такими речами треба слідкувати,і фальшиві профайли треба оперативно закривати.Але це ще нічого, раніше в цьому профайлі на Facebook було написано ще круче: "Прес-секретар Премэєр-мынынстра Украъни в Parliament of Ukraine". Напевно це фальшивий профайл, бо інакше такий запис, навряд чи сприяв би збільшенню знання про Миколу Яновича Азарова, як великого шанувальника української мови. Але все рівно, за такими речами треба слідкувати, і фальшиві профайли треба оперативно закривати.

Здавалося б, що б потрібно було зробити спочатку Прем'єр-Міністру України Миколі Яновичу Азарову, так це забезпечити відкриття офіційних сторінок центральних органів виконавчої влади у Facebook, та їхніх офіційних акаунтів в Twitter. Люди, які б отримували там посилання на інформацію, що їх цікавлять, заходили б на офіційні веб-сайти центральних органів виконавчої влади, і вже там отримували більше інформації. І там же могли б...

А от тут виникає питання, а що могли б? Спілкуватися із тими ж працівникам ЦОВВ, та отримувати відповіді, спілкуючись з представниками відомства? Так ні. Цього там не передбачено. В деяких ЦОВВ, навіть не знають, а куди поступає пошта, яка приходить на офіційну електронну адресу, що зазначена на сайті відомства. Про те, хто, як і коли реагуватиме на ці звернення, й годі говорити.

Тобто, якщо і відкривати такі персональні блоги, то на офіційних веб-сайтах центральних органів виконавчої влади, а не на веб-порталі Кабінету Міністрів України чи сайті "Укрінформу". Не хочу образити Прем'єр-Міністра України Миколу Яновича Азарова, але не відкрию великого секрету, що це в нього звичайнісінький сайт, до того ж, з дуже урізаними функціями і поганою адммінкою, які вже навіть, і в районних соцзабезах, давно не мають. І вже точно, що це ніякий не портал. Керівники Кабінету Міністрів України, напевно, навіть і не знають відмінність веб-порталу від веб-сайту. А тому в них такий самий портал, як і портал у Верховної Ради України, тобто одна назва, яку придумали, більш за все в "Софтлайні" чи іншій конторі американських власників "Волі-кабель", щоб виправдати суми, що були виплачені за його створення.

А тому на веб-сайті Кабінету Міністрів України, на сторінках самих міністрів, можна просто розмістити відсилання на їхні блоги, нехай і персональні, хоча краще, щоб це були службові блоги, бо їх же, все рівно, будуть у робочий час вести їхні прес-секретарі.

Хоча, навіщо їм блоги, якщо в них на сайтах деяких, навіть RSS ніколи не стояв?

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua