Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Азаров знов виселяє Верховний Суд України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.11.2010

Кабінет Міністрів України видав нове Розпорядження від 10 листопада 2010 р. № 2088-р "Про розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ", інформує сайт "Zakonoproekt.Org.UA"

В підписаному Прем’єр-міністром України М. Азаровим Розпорядженні, текст якого поширила інформаційна служба КМУ, Кабінет Міністрів України, реагуючи на звернення Верховного Суду України до Вищого адміністративного Суду України щодо відміни попереднього незаконного розпорядження і  доручає:

1. Розмістити Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у будівлях по вул. Пилипа Орлика, 4 і 4а, у м. Києві, передавши йому в оперативне управління зазначені будівлі разом із господарськими спорудами та майном (у тому числі автомобілями).

2. Верховному Суду України в установленому порядку забезпечити передачу зазначених у пункті 1 цього розпорядження будівель разом із господарськими спорудами та іншим майном Вищому спеціалізованому суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2010 р. № 2037 “Про розміщення Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ”.

Слід відмітити, що Кабінет Міністрів України немає права розпоряджатися майном Верховного Суду України, а тим більше давати Верховному Суду України якісь доручення.

 
Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua