Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Банки почали штрафувати за кредити у франках 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.01.2016

Як і повинно бути в країні, де є нормальний уряд, а не зграя злодюжек, що прийшли до влади внаслідок антиконституційного заколоту, контроль за захистом прав споживачів банківських послуг здійснює не нацбанк, що виступає на захист банкірів і держави та проти громадян-вкладників, а спеціальний орган. В Польщі це  Управління по конкуренції та захисту прав споживачів (UOKiK  - Urzęd Ochrony Konkurencji i Konsumentów).

20 січня 2015 г Президент Управління почав розслідування проти всіх банків, які пропонують іпотечні кредити у швейцарських франках.

Позов проти ING Bank Slaski і MBank було подано у червні 2 015 року. В результаті - Президентом УКЗП видані перші два рішення не включати негативні процентні ставки. Ще 6 розгляд перебувають на розгляді.

ІНГ Банк Slaski добровільно зобов'язалися змінити свою практику - банк братиме до уваги негативні процентні ставки за кредитами, конвертувати процентну ставку, яка застосовується до цих пір.

MBank не врахував від'ємних процентних ставок по іпотечних кредитах у швейцарських франках, і президент УКЗП наказав припинити цю практику. Крім того, MBank повинен усунути наслідки порушення знайшли: позичальникам відшкодовуються суми. За порушення колективних інтересів споживачів на банк накладено штраф у розмірі більше 6,5 млн злотих (6585493 злотих).

Рішення УКЗП також будуть опубліковані на веб-сайтах обох банків.

Обидва рішення не є остаточними - банки можуть оскаржити їх до суду з конкуренції та захисту прав споживачів. В Польщи є такі суди.

Управління по конкуренції та захисту прав споживачів запропонувало на своєму сайті, що споживачі, які хочуть повідомити УКЗП про практику банків, що порушують колективні інтереси споживачів, можуть зробити це за допомогою спеціальної форми форми - finanse.uokik.gov.pl/chf/zawiadom-uokik

Символічним є те, що прес-секретар Управління з захисту прав споживачів наголосив: "У разі виникнення проблем з банком не соромтеся і скористайтеся допомогою Управління"

Ви таке десь чули від прес-секретарів органів, що очолюють нинішні аферисти, які вже два роки дерибанять Україну?

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua