Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Батьки у Швеції більше не будуть платити за ліки для дітей  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
24.12.2015

Батькам у Швеції нагадали, що вони більше не будуть платити за ліки для дітей у віці до 18 років. Там з нового року набуває чинності новий закон: з 1 січня 2016 року, коли новий закон набуде чинності, спрямований на скорочення нерівності в галузі охорони здоров'я, всі діти, які проживають у Швеції мають право на безкоштовне отримання ліків, які відпускаються за рецептом ліків .

Закон в першу чергу спрямований на те, щоб зробити медицину доступнішою, пише The Local.

Шведський союз, що представляє фармацевтичну промисловість заявив у п'ятницю, що він підтримує ці плани, але знову нагадав, що новий закон не був ретельно продуманий і є "дивно необгрунтованим".

Отримувати безкоштовні ліки зможуть не тільки громадяни Швеції, а й діти з сімей біженців, у тому числі нелегально проживають у країні. Рішення звільнити батьків від плати за ліки для дітей - всього один з пунктів реформи медицини, яка зараз проводиться в Швеції.

З кінця літа 2016 року має бути введена безкоштовна мамографія, а пізніше, в середині 2 017-го, безкоштовна видача протизаплідних таблеток для жінок до 20 років.

Крім того, Швеція збирається підвищити максимальний вік, до якого надається безкоштовна стоматологічна допомога, з 19 до 23 років.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua