Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Бідним котам операції вже давно могли б робити і під наркозом 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
02.10.2011

Заборона використання кетаміну ветеринарам, а також анестезії лікарями, що займаються приватною ветеринарною та медичною практикою вже призвела до заборони проводити операції, як братам нашим  меншим, так і людям, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.Заборона використання кетаміну ветеринарам, а також анестезії лікарями, що займаються приватною ветеринарною та медичною практикою вже призвела до заборони проводити операції, як братам нашим  меншим, так і людям, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA.

Вирішити це питання могли б зміни до Закону України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори». Вони дали б можливість вирішення питання щодо надання фізичним особам, які здійснюють медичну і ветеринарну практику, можливості використовувати у роботі наркотичні засоби і психотропні речовини, необхідні для проведення лікування.

Зазначену мету можна реалізувати шляхом надання фізичним особам, які мають ліцензії на медичну і ветеринарну практику, права отримання ліцензій на здійснення господарської діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів.

Ліцензування діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів здійснюється відповідно до Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», що передбачає можливість отримання ліцензій на види діяльності як юридичними, так і фізичними особами, з урахуванням особливостей, визначених Законом України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори», що, враховуючи особливості діяльності у сфері обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, встановлює, що її здійснення дозволяється тільки юридичним особам.

На виконання відповідних міжнародних зобов’язань України в установленому порядку та за наявності відповідних погоджень органів державної влади до переліку наркотичних засобів і психотропних речовин віднесено ряд хімічних сполук, що входять до складу лікарських та ветеринарних препаратів, які використовують фізичні особи в медичній і ветеринарній практиці. Але ці особи, у силу специфіки своєї діяльності, практикують діяльність без створення юридичних осіб, що не дозволяє наразі отримати ліцензії на використання лікарських і ветеринарних препаратів, які містять наркотичні засоби і психотропні речовини.

У даній сфері правового регулювання діють:

1) Єдина Конвенція Організації Об’єднаних Націй про наркотичні засоби 1961 року;

2) Конвенція про психотропні речовини від 21 лютого 1971 року;

3) Конвенція Організації Об’єднаних Націй про боротьбу проти незаконного обігу наркотичних засобів і психотропних речовин від 20 грудня 1988 року;

4) Кримінальний кодекс України;

5) Кодекс України про адміністративні правопорушення;

6) Закон України «Про наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори»;

7) Закон України «Про заходи протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та зловживанню ними».

8) Закон України «Про приєднання України до Протоколу про поправки до Єдиної Конвенції про наркотичні засоби 1961 року».

Реалізація положень такого законопроекту, після його прийняття, не потребує внесення змін до інших законів України, як не потребує і додаткових фінансових витрат з Державного бюджету України.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua