Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Бійка у Верховній Раді України 16.12.2010 1\6 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.12.2010

Верховна Рада України 16.12.2010 р. Відбулося розблокування робочого місця Голови Верховної Ради України

У четвер 16 грудня 2010 року одна з опозиційних фракцій – фракція «Блоку Юлії Тимошенко – Батьківщина», майже із самого ранку, блокувала робоче місце Голови Верховної Ради України та його заступників і парламентську трибуну, не даючи працювати Верховній Раді України.

Близько 19:00, коли у Верховній Раді виключили основне освітлення, яке включалося під час робочого дня, і люстри залишилися горіти в робочому режимі, народні депутати України від Партії регіонів, яким надоїло дивитися на незаконне блокування парламентської зали депутатами від БЮТ, увійшли через бокові двері до зали, прибрали стільці, якими бютівці перегороджували вхід до зали, вивели звідти депутатів БЮТ, які їм перешкоджали у вході до зали.

Керівники і організатори перешкоджання не постраждали. А спостерігали за цим збоку. Ті депутати БЮТ, які пробували силою перешкоджати входу до зали народнихі депутатів України від Партії регіонів, отримали адекватну відсіч і припинивши супротив цьому, були виведені з парламентської зали. Стільці, якими було закрито вхід до зали , були винесені і поставлені на місця, де вони і завжди стояли.

Бійка у Верховній Раді Відео 2

Бійка у Верховній Раді Відео 3

Бійка у Верховній Раді Відео 4

Бійка у Верховній Раді Відео 5

Бійка у Верховній Раді Відео 6

Бійка у Верховній Раді Відео 7

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua