Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Бійка у Верховній Раді України 16.12.2010 2\6 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.12.2010

Верховна Рада України 16.12.2010 р. За 35 секунд відбулося розблокування місця Голови ВР

Майже із самого ранку, у четвер 16 грудня 2010 року, одна з опозиційних фракцій – фракція «Блоку Юлії Тимошенко – Батьківщина» блокувала робоче місце Голови Верховної Ради України та його заступників і парламентську трибуну, не даючи працювати Верховній Раді України.

Близько 19:00 народні депутати України від Партії регіонів, яким надоїло дивитися на незаконне блокування парламентської зали депутатами від БЮТ, увійшли через бокові двері до зали, і за 35 секунд прибрали стільці, якими бютівці перегороджували вхід до зали, вивели звідти депутатів БЮТ, які їм перешкоджали у вході до зали.

Ті депутати БЮТ, які пробували силою перешкоджати входу до зали народних депутатів України від Партії регіонів, отримали адекватну відсіч, і припинивши супротив цьому, були виведені з парламентської зали. Стільці, якими було закрито вхід до зали , були винесені і поставлені на місця, де вони і завжди стояли.

Керівники і організатори (з числа членів БЮТ) перешкоджання роботі Верховної Ради України не постраждали, а лише спостерігали за цим збоку.

Бійка у Верховінй Раді Відео 1

Бійка у Верховінй Раді Відео 3

Бійка у Верховінй Раді Відео 4

Бійка у Верховінй Раді Відео 5

Бійка у Верховінй Раді Відео 6

Бійка у Верховінй Раді Відео 7`

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua