Zakonoproekt.Org.UA

 


Бійка у Верховній Раді України 16.12.2010 2\6 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.12.2010

Верховна Рада України 16.12.2010 р. За 35 секунд відбулося розблокування місця Голови ВР

Майже із самого ранку, у четвер 16 грудня 2010 року, одна з опозиційних фракцій – фракція «Блоку Юлії Тимошенко – Батьківщина» блокувала робоче місце Голови Верховної Ради України та його заступників і парламентську трибуну, не даючи працювати Верховній Раді України.

Близько 19:00 народні депутати України від Партії регіонів, яким надоїло дивитися на незаконне блокування парламентської зали депутатами від БЮТ, увійшли через бокові двері до зали, і за 35 секунд прибрали стільці, якими бютівці перегороджували вхід до зали, вивели звідти депутатів БЮТ, які їм перешкоджали у вході до зали.

Ті депутати БЮТ, які пробували силою перешкоджати входу до зали народних депутатів України від Партії регіонів, отримали адекватну відсіч, і припинивши супротив цьому, були виведені з парламентської зали. Стільці, якими було закрито вхід до зали , були винесені і поставлені на місця, де вони і завжди стояли.

Керівники і організатори (з числа членів БЮТ) перешкоджання роботі Верховної Ради України не постраждали, а лише спостерігали за цим збоку.

Бійка у Верховінй Раді Відео 1

Бійка у Верховінй Раді Відео 3

Бійка у Верховінй Раді Відео 4

Бійка у Верховінй Раді Відео 5

Бійка у Верховінй Раді Відео 6

Бійка у Верховінй Раді Відео 7`

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми