Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Бійка у Верховній Раді України 16.12.2010 4\6 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.12.2010

Відеозапис Володимира Ар`єва про двері, які бютівці замкнули цепями.

Оскільки народний депутат України Володимир Арєв був зайнятий тим, що знімав ці дії регіоналів на відеокамеру, яка вмонтована в його телефон, то він і не міг передзвонити бютівцям, які були в залі, і попередити їх, що до них через 2 навідаються гості, якім набридло блокування парламентської трибуни і робочих місць керівництва Верховної Ради України, і які розблокують залу, винесуть на імсця крісла та виведуть звідти депутатів з БЮТ.

а

Бійка у Верховінй Раді Відео 1

Бійка у Верховінй Раді Відео 2

Бійка у Верховінй Раді Відео 3

Бійка у Верховінй Раді Відео 5

Бійка у Верховінй Раді Відео 6

Бійка у Верховінй Раді Відео 7

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua