Zakonoproekt.Org.UA

 


Бійка у Верховній Раді України 16.12.2010 7\7 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.12.2010

Бійка у Раді: регіонали узяли під контроль ложу керівництва Верховної Ради України, яку цілий день блокували бютівці ВІДЕО

У четвер 16 грудня представники Партії регіонів увечері розблокували ложу керівництва Верховної Ради України, що цілий день блокували бютівці, використовуючи стільці, які були відірвані від підлоги в ложі Уряду.

Група депутатів Партії регіонів , у кількості 15 чоловік увійшли до зали, і відтіснивши депутатів БЮТ, перенесли з ложі стільці, якими бютівці цілий день перешкоджали вхід до зали Голови Верховної Ради України та його заступників.

Депутати, які заважали виносити стільці і пробували зчинити бійку отримали адекватну відповідь. Слід зазначити, що керівники фракції БЮТ не постраждали. тому що не зчиняли спротив.

Очищення ложі зайняло від двох до 3 хвилин. Після цього народні депутати з фракції БЮТ залишили сесійну залу Верховної Ради України.

У залі, в ложі керівництва ВР та біля трибуни Верховної Ради і на робочих місцях лишились регіонали, які провели там усю ніч.

Бійка у Верховній Раді. Відео 1

Бійка у Верховній Раді. Відео 2

Бійка у Верховній Раді Відео 3

Бійка у Верховній Раді Відео 4

Бійка у Верховній Раді Відео 5

Бійка у Верховній Раді Відео 6

Бійка у Верховній Раді Відео 7

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми