Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Бізнес продає товари, а політики – продають ідеї 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.05.2011

Ну а прес-служби продають суспільству політиків, що продають ідеї. І тому суспільство бачить владу так, як її представляють її прес-служби та підрозділи по зв’язках із громадськістю. Багато інформації не буває. Буває так, що ця інформація погано структурована, і тому малодоступна до споживачів. Саме тому суспільство повинно мотивувати владу бути більш відкритою. А влада, якщо, вона хоче зайтися своєю роботою, і далі без проблем, повинна навчитися говорити із суспільством. Саме тому необхідно підтримувати і розвивати віі можливі форми спілкування влади і супільства. До сьогодні в Facebook знаходилися лише МЗС і митна служба. Від сьогодні у Facebook знаходиться і Урядовий портал. Офіційний портал органів виконавчої влади України. Паралельно готуться сторынки органыв державно влади в Твіттері. Євген Костенко, президент Українського аналітичного центру.Ну а прес-служби продають суспільству політиків, що продають ідеї.

І тому суспільство бачить владу так, як її представляють її прес-служби та підрозділи по зв’язках із громадськістю.

Багато інформації не буває. Буває так, що ця інформація погано структурована, і тому малодоступна до споживачів. Саме тому суспільство повинно мотивувати владу бути більш відкритою.

А влада, якщо, вона хоче зайтися своєю роботою, і далі без проблем, повинна навчитися говорити із суспільством.

Саме тому необхідно підтримувати і розвивати всі можливі форми спілкування влади і супільства.

До сьогодні в Facebook знаходилися лише МЗС і митна служба. Від сьогодні у Facebook знаходиться і Урядовий портал. Офіційний портал органів виконавчої влади України.

Паралельно готуються сторінки органів державної влади в Твіттері.

Євген Костенко,

президент Українського аналітичного центру.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua