Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Блокчейн може зменшити вартість грошей і контроль США 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.09.2016

Ще чотири мега-банку приєднуються до антидоларові альянсу  На даний момент більшість міжнародних фінансових операцій повинні проводитися через мережу кореспондентських рахунків в банківській системі США. Світові банки почали працювати над створенням альтернативою. Технологія блокчейн забезпечила елегантне рішення, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA, із посиланням на  baltnews.lv та Sovereignman.  Це дає уряду США неймовірну владу, якої вони не забули скористатися протягом останніх кількох років.  2014 рік став одним з перших переломних моментів, коли адміністрація Обами оштрафувала французький банк BNP Paribas на 9 мільярдів доларів за ведення бізнесу з країнами, які не до вподоби США - Кубою і Іраном.Ще чотири мега-банку приєднуються до антидоларові альянсу

На даний момент більшість міжнародних фінансових операцій повинні проводитися через мережу кореспондентських рахунків в банківській системі США. Світові банки почали працювати над створенням альтернативою. Технологія блокчейн забезпечила елегантне рішення, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA, із посиланням на  baltnews.lv та Sovereignman.

Це дає уряду США неймовірну владу, якої вони не забули скористатися протягом останніх кількох років.

2014 рік став одним з перших переломних моментів, коли адміністрація Обами оштрафувала французький банк BNP Paribas на 9 мільярдів доларів за ведення бізнесу з країнами, які не до вподоби США - Кубою і Іраном.

Спостерігаючи, як американці шантажують BNP Paribas абсурдною виплатою 9 мільярдів доларів штрафу уряду США, решту світових великі банки миттєво зрозуміли, що їх керівники можуть наступними покласти голови на плаху.

Відповідно, вони почали працювати над планами на випадок непередбачених обставин. Технологія блокчейн забезпечила елегантне рішення.

Замість передачі коштів через дорогу і неефективну мережу кореспондентських рахунків банківської системи США блокчейн забезпечує простий спосіб для банків відправляти платежі безпосередньо один одному.

Блокчейн може виявитися ефективним засобом для нейтралізації американського панування у світовій фінансовій системі.

Сьогодні чотири найбільші світові банки оголосили про новий спільному підприємстві для створення протоколу фінансових розрахунків, заснованого на технології блокчейн.

Deutsche Bank з Німеччини, UBS зі Швейцарії, Santandern з Іспанії і Bank of New York Mellon об'єдналися, щоб запустити те, що вони назвали Utility Settlement Coin (розрахункова монета загального користування).

Подібно Ripple, Setl, Monetas, а також іншим конкуруючим технологіям, Utility Settlement Coin має потенціал покласти край залежності від банківської системи США при здійсненні транскордонних платежів і фінансових операцій.

Це може мати колосальні наслідки, особливо для американських банків. 

Федеральна резервна система, наприклад, вже попередила, що фінансова технологія може становити загрозу стабільності фінансової системи США.

І вони мають рацію.

Якщо іноземні банки мають можливість здійснювати операції безпосередньо один з одним без необхідності проводки через банківську систему США, то навіщо їм потрібно залишати трильйони доларів в Сполучених Штатах? 

Вони і не будуть робити цього.

Прийняття цієї технології може привести до гігантського відтоку депозитів з банківської системи США. 

Американські банки можуть сильно постраждати. І уряду США буде важче знаходити іноземних покупців своїх постійно зростаючих боргових зобов'язань.

Безсумнівно, прийняття цієї технології стане революційним переворотом з далекосяжними наслідками. І це відбувається дуже швидко.

Якщо ці мега-банки вкладуться в заплановані терміни, вони зможуть запустити систему на комерційній основі за вісімнадцять місяців.

Слід помітити цю дату в календарі - може бути, це буде кінець фінансового панування Америки. 31.08.2016 15:13"

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua