Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Богатирьова хоче для лікарів закон, як для адвокатів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.09.2013

За словами міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової необхідно прийняти закон про саморегулювання лікарської професії, аби правила своєї діяльності й контроль їх дотримання, встановлювала сама професійна спільнота. І це, за словами міністра, дасть лікарям можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть, зазначається на сайті http://www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МОЗ.За словами міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової необхідно прийняти закон про саморегулювання лікарської професії, аби правила своєї діяльності й контроль їх дотримання, встановлювала сама професійна спільнота. Що дасть лікарям можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МОЗ.

На сьогодні, любий лікар може отримати ліцензію на здійснення приватної медичної практики та займатися нею паралельно із роботою в державному чи комунальному закладі охорони здоров'я. Але за словами медиків, існують бюрократичні проблеми із податківцями та іншими контролюючими органами, що не сприяє роботі на себе.

Крім того, саме міністерство охорони здоров'я та його територіальні  управління вирішують все від навчання і до післядипломної освіти лікаря.  Хоча, якщо узяти за приклад існуючи професійні організації адвокатів, нотаріусів, ріелтерів тощо, то вони самі розробляють і затверджують основні правила, за якими визначають критерії оцінки кваліфікації лікаря, присвоєння йому певних категорій, навчання, стягнень тощо.

Створення саморегулювальної лікарської організації вирішило б і питання страхування медичних помилок лікарів.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua