Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Боржники тепер зможуть самостійно продавати арештоване майно 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.10.2013

Наприклад, якщо майно оцінено в 1 000 000, але боржник пропонує продати його за 1 200 000, то це йому дозволять, а різницю в 200 000 забирає собі.  www.zakonoproekt.org.ua/Директор Федеральної служби судових приставів - головний судовий пристав Російської Федерації Артур Парфенчиков заявив що скоро боржникам дозволять самим продавати або віддавати своє майно для сплати боргів. Тоді вони зможуть максимально вигідно продати своє майно або ж віддати його тим, кому вони винні, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу Федеральної служби судових приставів Російської Федерації.

За словами Парфенчикова даний дозвіл не тільки зменшить навантаження на службу судових приставів, але й не дасть можливість занижувати вартість майна та збільшить обсяги отриманих коштів. Наприклад, якщо майно оцінено в 1 мільйон рублів, але боржник пропонує продати його за 1 мільйон 200 тисяч рублів, то це йому дозволять. Після продажу майна, боржник віддає борг рівний 1 мільйону рублів, а різницю в кількості 200 тисяч рублів забирає собі. Якщо боржник і стягувач встановили однакову вартість майна, то дозволять передати майно замість виплати боргу.

Головний пристав виступив з даною пропозицією, оскільки через практично нульовий обсяг реалізації майна (з майна вартістю 100 рублів реалізується тільки близько 18 рублів).

Також Парфенчиков пропонував надавати знижку за рекордно швидке погашення штрафів і боргів. А не особливо великі штрафи замінити квитанціями з попередженням, для того, щоб пристави більш ретельно могли займалися великими штрафами і боржниками.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua