Zakonoproekt.Org.UA

 


Британський суд підтримав позов про вторгненням у приватне життя 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.09.2013

 Британський суд підтримав позов Мослі, встановивши, що ці публікації є вторгненням у приватне життя. І Мослі  пішов далі, звернувшись до німецького та французького судів., зазначається на сайті http://www.zakonoproekt.org.uaПравила Google дозволяють користувачам і не користувачам вимагати видаляти з пошукової видачі посилання, які порушують їхні авторські права чи є образливими.

І одним прикладів з таких вимог є позов до Google Макса Руфуса Мослі  колишнього глави Міжнародної автомобільної федерації (FIA), що займається Формулою-1, Формулою-2 та іншими ралі, який вимагає через суд видалити всі посилання на компрометуючі Мослі фотографії та відео. На них у 2008 році цей колишній 73-річний спортивний чиновник бере участь у груповому сексі з п'ятьма лондонськими повіями, вирядженими у форму нацистських військових і роби в'язнів нацистських ж концтаборів.

Британський суд підтримав позов Мослі, встановивши, що ці публікації є вторгненням у приватне життя. І Мослі  пішов далі, звернувшись до німецького та французького судів., зазначається на сайті http://www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на матеріал Костянтина Панфілова «Бывший глава FIA требует от Google удалить его порнофото» на сайті www.siliconrus.com/2013/09/mosly-porn-scandal .

З інформацією Google пан Мослі вимагає, щоб інтернет-компанії створили особливе програмне забезпечення, що дозволяє фільтрувати і модерувати певний контент, але на думку представників Google, це мало того, що створить небезпечний прецедент (what happens on the internet stays on the internet), так ще й мало допоможе Мослі приховати цей факт  від його дружиною, бо фото і відео можна знайти і без Google.

І хоча Google вручну вже видалили пару сотень посилань на порно з літнім чиновником, на думку Мослі цього недостатньо, і він вимагає саме автоматичного регулювання. Його адвокат заявляє, що якщо справу не виграють у Франції та Німеччині, то вони звернуться до судів інших європейських країн, і можливо навіть перенесуть розгляд до Каліфорнії.

 Звісно, що після таких судових позовів Google посприяє поширенню інформації про сам позов. Але цей позов є цікавим, з точки зору необхідності вироблення законодавчих процедур захисту від розповсюдження неправдивої інформації чи публікації, які є вторгненням у приватне життя.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми