Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Через ледачих поліцейських Солом'янський суд міг злетіти в повітря 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
31.01.2018

Усі напевно пам'ятають анекдот про те, як начальник пожежників прийшов на вахту і каже пожежникам:"Палає податкова, тому починаємо збиратися... але дуже повільно" Напевно саме так збиралися поліцейські - вибухотехніки після повідомлення про мінування будівлі Солом'янського райсуду , який після підпалу його попередньої будівлі на П.Кривоноса,25, переїхав на вул. Шутова,1.

Робота суду на цей раз була перервана близько 16-00 повідомленням про те, що будівлю замінували і викликана поліція, без пояснювання, чому поліція , а не СБУ, бо замінування суду - це скоріше теракт. Віра працівників суду у те, що поліція швидко з'ясує причини, були марними і привели лише до того, що люди вийшли навіть без головних уборів і 2 години прочекали на морозі. Причому, більшість суддівських чиновників, виходячи з кабінетів навіть не виключили світло. Бо гроші на оплату перевитрат недешевої електроенергії не з їхньої ж кишені, а українців.

Вибух, якби приміщення дійсно було замінованим, міг би бути досить потужним і дістати сусідньої будівлі СБУ, оскільки під самою будівлею стояла купа легковиків та авто із привезеними затриманими.

Поліція діяла як завжди передбачуване. Вибухотехніки приїхали лише о 17-16, але не змогли нічого відразу ж зробити, бо, як виявилося ДСАУ не забезпечило наявність інструкції про обов'язковість зберігання в суді аварійного комплекту ключів від усіх приміщень.

То ж через ледачих поліцейських та ДСАУ Солом'янський райсуд міг би злетіти в повітря. Як з'ясувалося, погроза мінування суду стосувалася і будівлі Солом'янського райсуду на  Вознесенському узвозі, 10Б, Тобто, більш за все, повідомлення про замінування було пов'язано із кимось, в кого закінчувався строк перебування під вартою.

Перерва роботи Солом'янського райсуду привертає увагу до декількох проблем:

1. Національна поліція не здатна оперативно реагувати на повідомлення про мінування державних установ. І в певний час терористи можуть скористатися цим і організувати хаос.

2. ДСАУ не здатна забезпечити:

2.1. Наявність в судах опечатаних колб із ключами до усіх приміщень, які. під час надзвичайних ситуацій (мінування, пожежа тощо). можуть бути передані головою суду,керівником апарату суду для огляду приміщень.

2.2. Забезпечення умов, коли б в судах економилися витрати на утримання судів, в тому числі, і не допуск марнотратства електроенергії.

2.3. Рамки в судах не налаштовані так, щоб охорон могла по звуку визначати, що за предмети проносять відвідувачі.

2.4. Щоб якщо вже суд знаходиться в двох приміщеннях, то можна було б хоч розмістити суддів, що мають спеціалізацію у кримінальних справах в одному приміщенні, а у цивільних справах - в іншому.  Тоді хоч повідомлень про мінування було б менше, не кажучи вже про те, судді з троєк не моталися  по місту цілий день.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua