Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Через незаконне рішення "вумників" з ВР, обов’язки Голови ВАСУ виконує заступник Голови суду Михайло Цуркан 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.02.2014

Звісно що таке незаконне рішення по відміні обрання судді Ігора Темкіжева повинно отримати реакцію зі сторони суду і Ради суддів. І сама ВР повинна скасувати це голосування, одночасно прийнявши рішення щодо притягнення до відповідальності осіб, що винні в прийнятті такого незаконного рішення.У зв’язку з прийняттям 23 лютого 2014 року Постанови Верховної Ради України «Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України «Про обрання суддів» від 17 листопада 2011 року №4048-VI» відповідно до частини третьої статті 34 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» та згідно із наказом ВАСУ від 16.03.2012 р. №21/о «Про визначення адміністративних повноважень заступників Голови Вищого адміністративного суду України» обов’язки Голови Вищого адміністративного суду України виконує заступник Голови Вищого адміністративного суду України Цуркан Михайло Іванович, інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на прес-службу Вищого адміністративного суду України.

Звісно що таке незаконне рішення по відміні обрання судді Ігора Темкіжева повинно отримати реакцію зі сторони суду і Ради суддів. І сама ВР повинна скасувати це голосування, одночасно прийнявши рішення щодо притягнення до відповідальності осіб, що винні в прийнятті такого незаконного рішення.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua