Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Чому Київ стає кримінальною столицею України 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.12.2015

Атестацію в київський міліції пройшли практично усі.    І дивно, що на сьогодні, при такому стані блокування боротьби із криміналітетом у Києві, коли на кожному кроці заявляють що почали боротися за чистоту нової поліції, із звітів про проходження кандидатів до поліції, чітко видно, що практично усі працівники ГУМВС Києва та райвідділів від рядового до начальника ГУМВС успішно склали атестацію, і завтра у Києві знов будуть робити чи не робити те, через що Київ скоро буде вважатися кримінальною столицею України.

Ми вирішили відкрити нову рубрику: «Чому?»

Київ, як дзеркало України

Чому з України багато виїжджає молоді? 

Причин багато, але важливу роль грає нездатність влади керувати економікою і паніка, бо люди бачать, що робить влада, яка наживається на цьому дерибані, свідомо провокуючи зрив курсу гривні. Але цьому сприяє і занепад правоохоронної системи, і наш сайт, який присвячений саме законодавству і законопроектам,  вирішив описати один місяць правоохоронної системи України. 

Для цього ми направили запити в усі правоохоронні і спеціальні органи, і ті з них, хто не надає інформацію, або ігнорує запит, стають першими в показі того, як вони впливають на ситуацію в Україні.

Оскільки традиційно надавати інформацію не хочуть в Міністерстві внутрішніх справ України, ми вирішили проаналізувати як діє правоохоронна система у м. Києві на прикладі МВС.

Короткий зріз.

ч. 3 ст. 212 та ч. 2 ст. 364 Кримінального кодексу України -  нелегальні пункти обміну валюти. 

За неофіційними даними, з джерел в Національному банку України, дякуючи діям Гонтаревої і Яценюка, в Україні існує і постійно розвивається розгалужена система мережевих схем нелегальних пунктів обміну валют. 

І невже хтось думає, що вони могли б існувати, якби не мали «дах» від місцевих міліціонерів та НБУ? 

Лише у Києві налічується більше 200 установ, що надають послуги населенню з незаконного обміну валюти. Окрім того, практично при  кожній банківській установі існує тіньовий офіс оптового продажу валюти, які, дякуючи, в першу чергу посадовцям НБУ та МВС, відчувають себе доволі непогано. 

По те, які мільйони доларів обертаються там кожен день, можна судити за даними  джерел з українських спецслужб, які, за відсутності дієвої служби внутрішньої безпеки в МВС України, вимушені лише констатувати наслідки відсутності у Києві боротьби МВС із незаконними обмінками і те, що при виплаті лише однієї точки незаконного обміну валюти в середньому 200-300 дол. США на користь середнього в МВС правоохоронця, що може забезпечити «дах» на рівні міста, доходи такого чиновника можуть сягати на місяць вже близько 50 тис. дол. США.

Ігорний бізнес - стаття 203-2 Кримінального кодексу України.

Напевно багато хто пам’ятає дискусію про те, як київські міліціонери і прокурори мінялися своїми бізнесами в проституції і ігорному бізнесі. На сьогодні, оскільки дискусії вже немає, а ці бізнеси існують, слід розуміти, що питання вже врегульовано. За даними джерел із тих самих спецслужб суми доходів, що отримуються в Києві від незаконного ігорного бізнесу є такими собі - за знайомства з особою, що може завчасно повідомити про дії правоохоронців, господарі тіньових казино щомісяця платять такій особі  до 150 тис. дол. США.

Ст.215 Кримінального процесуального кодексу України – невнесення відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Окремий бізнес МВС – це порушення законності при прийнятті, реєстрації та розгляді заяв і повідомлень про вчинені кримінальні правопорушення поданих громадянами у м. Києві - близько 350 за 2015 рік - 300 – це факти приховування правопорушень; понад 50 – укриття правопорушення від обліку шляхом безпідставного списання матеріалів. У 2014 році їх було 300.   

Дохід простий – особа подає заяву про вчинення злочину, але МВС не вносить її до ЄРДР і просто «морозиться». Якщо заявник звернеться до суду, то слідчий там розказує казку, що він не бачить яку шкоду нанесено, і тому просто не реєструє. В суді є штатні слідчі судді, що не бажаючи сваритися із МВС, і просто відмовляють у скарзі на дії слідчого, і той, звісно «безоплатно, тобто даром», як колись казала відома сова, може роками не відкривати кримінальне провадження. За даними джерел з Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, «дякуючи» тому, як Головне слідче управління МВС України та Слідче управління ГУМВС України в м. Києві активно блокують розслідування банківських  афери, за два роки дерибану банків компанією Гонтарева-Яценюк-Ворушилін, оголошено підозру лише 2 керівникам банків з 65, що були визнані неплатоспроможними чи ліквідуються,  і це при тому, що цими аферами громадянам і Державі України, в особі Національного банку України, Фонду гарантування вкладів фізичних та Міністерству фінансів України осіб було нанесено шкоду на суму більше 500 млрд. грн.

Розділ II Кримінального кодексу України - злочини проти життя та здоров'я особи.

Вже стало традицією не забезпечувати розкриття тяжких та особливо тяжких злочинів, у першу чергу проти життя (здоров'я) особи та розбійних нападів. Кожне п’яте убивство та майже половина розбійних нападів у Києві залишаються нерозкритими. Гірший показник лише у зоні проведення АТО – Донецькому та Луганському регіонах.

Атестацію в київський міліції пройшли практично усі.    І дивно, що на сьогодні, при такому стані блокування боротьби із криміналітетом у Києві, коли на кожному кроці заявляють що почали боротися за чистоту нової поліції, із звітів про проходження кандидатів до поліції, чітко видно, що практично усі працівники ГУМВС Києва та райвідділів від рядового до начальника ГУМВС успішно склали атестацію, і завтра у Києві знов будуть робити чи не робити те, через що Київ скоро буде вважатися кримінальною столицею України.

Стаття 289 Кримінального кодексу України - незаконне заволодіння транспортним засобом.

Тут киян спіткала та сама доля - протидії незаконним заволодінням транспортними засобами практично немає. За кількістю учинених злочинів цієї категорії – 1773 (у минулому році – 1468), або кожний шостий автомобіль, гірше Києва лише у Луганській та Донецькій областях.     

Стаття 240 Кримінального кодексу України - порушення правил охорони надр.

У Києві  незаконно без відповідних дозволів масово добуваються сотні тон піску для поставки його на будівельні майданчики, внаслідок чого водообмін Дніпра значно сповільнився, піднявся рівень ґрунтових вод, відбувється засолення грунтів. За даними експертів, частка нелегального ринку - 98%, а річний оборот - 20 мільйонів доларів. І Київ тут попереду, внаслідок чого , вмирає головна річка України.

Атестацію в київський міліції пройшли практично усі.

І дивно, що на сьогодні, при такому стані блокування боротьби із криміналітетом у Києві, коли на кожному кроці заявляють що почали боротися за чистоту нової поліції, із звітів про проходження кандидатів до поліції, чітко видно, що практично усі працівники ГУМВС Києва та райвідділів від рядового до начальника ГУМВС успішно склали атестацію, і завтра у Києві знов будуть робити чи не робити те, через що Київ скоро буде вважатися кримінальною столицею України.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua