Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Чиновники знайшли, як витратити державні кошти 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.12.2010

Як повідомив Reuters із посиланням на документацію оголошеного 03.12.2010 року тендеру – Рада Федерації Російської Федерації планує до Нового року придбати на 800 000 рублів 18 подарункових позолочених кортиків і шашок зброї та 140годинників з рубінами. зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Офіцерська шашка повинна мати клинок з легованої нержавіючої сталі, прикрашений рослинним позолоченим орнаментом. Рукоять шашки повинна бути зроблена з дерева, обтягнута шкірою й перехоплена золоченою крученому дротом. Нижня, верхня частина рукоятки й дужка виконані з латуні, прикрашені орнаментом. Усі деталі шашки, покриті нікелем з позолоттю, з нанесенням персоналізації. Усі 18 кортиків і шашок повинні мати позолочені елементи й лежати в подарункових дерев'яних футлярах із залізним кріпленням і ложементом з атласу під виріб.

В 95 з 140 замовлених годинників повинне бути по 20 рубінових каменів.

125 годинників повинні бути в сталевому корпусі із червоною позолоттю й золоченими стрілками, в інших 15 потрібно срібний другий рівень циферблата. По краю циферблата повинна знаходитися гильоше женевська хвиля кольору рожевий металик.

Зброю й годинники готують для іноземних делегацій, у відповідь на подарунки якихось іноземців, наприклад, арабських шейхів. Сам факт офіційної об’яви про тендер не свідчить про те, що тендер буде таки проведений. Судячи з оцінок аналітиків і спеціалістів у галузі державних замовлень такий докладний опис деталей, замовлених зброї й годинника, свідчить не тільки про те, що заздалегідь не тільки відомий замовник, але й те, що ці вироби вже давно виготовлені.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua