Zakonoproekt.Org.UA

 


Данія призначила посла по співпраці із технологічними компаніями 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.09.2017

Каспер Клінге, що очолює новостворене "технічне посольство" Данії - це перший посол, призначений не від однієї нації до іншої, що на даний час є звичайним явищем, а перший посол, призначений по співпраці із технологічними компанії, що в даний час вже багатшими і могутнішими, ніж багато національних держав. Данія відреагувала на цю тенденцію, призначивши в якості посла посвяченого у це, оскільки Клінг не тільки підтримує зв'язки з технологічними компаніями, він, як і багато хто з їх лідерів - засновник запуску таких проектів. Можливо, в найближчі десятиліття це буде так само і для міжнародних технологічних посольств.Каспер Клінге, що очолює новостворене "технічне посольство" Данії - це перший посол, призначений не від однієї нації до іншої, що на даний час є звичайним явищем, а перший посол, призначений по співпраці із технологічними компанії, що в даний час вже багатшими і могутнішими, ніж багато національних держав. Данія відреагувала на цю тенденцію, призначивши в якості посла посвяченого у це, оскільки Клінг не тільки підтримує зв'язки з технологічними компаніями, він, як і багато хто з їх лідерів - засновник запуску таких проектів. Можливо, в найближчі десятиліття це буде так само і для міжнародних технологічних посольств.

Чотири основні ролі Клінга на цей час, офіс якого у Силіконовій долини: створення партнерських відносин; формування думок технічних компаній; виявлення нових тенденцій; і капітальний ремонт МЗС. МЗСУ до такого точно ще не готовий. Як і уряд у цілому.

До речі, всесвітні інноватори з питань державної політики в eзу e.gov будуть знаходитися 26 вересня 2017 р.у Сингапурі на конференції інноваційних лабораторій http://www.innovationlabsworld.com/ А цікаво, якщо Oleksiy Poroshenko знов поїде до Сингапуру, то це буде такий самий галас стосовно поїздки?

 

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми