Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Датчани зігнорували протести міжнародних правозахисників 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
01.07.2016

Закон, що дозволяє забирати у приїжджих гроші і цінні речі, парламент Данії прийняв у січні 2016 р., незважаючи на протести міжнародних правозахисних організацій, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на euronews.Закон, що дозволяє забирати у приїжджих гроші і цінні речі, парламент Данії прийняв у січні 2016 р., незважаючи на протести міжнародних правозахисних організацій, інформує сайт www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на euronews.

Вперше гроші вилучили в іранців, яких затримали на кордоні Данії у вівторок, 28 червня, коли вони спробували потрапити в країну за підробленими документами.  Тоді у п'яти іноземців вилучили понад €10 тис. готівки.

Ідею конфіскації цінностей у біженців підтримує і більшість британців.  

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua