Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Демарш Республіки Македонія - відмінено візовий режим для громадян РФ 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.03.2014

На сьогодні у відносинах між Російською Федерацією і Республікою Македонією діє Угода між Урядом Російської Федерації і Урядом Республіки Македонії про умови взаємних поїздок громадян від 19 червня 2008 року (далі-Угода), відповідно до якого безвізовий в'їзд осіб, які мають закордонний паспорт, обумовлений наявністю у громадян Російської Федерації оформлених відповідно з македонським законодавством оригіналів запрошень (для перебування по приватних і службових справах до 90 днів), або відповідних турдокументов (для перебування з туристичними цілями до 30 днів), інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на МЗС РФ.  Урядом Республіки Македонії 10 лютого 2014 було прийнято рішення надати громадянам Росії з 16 березня 2014 року по 15 березня 2015 право безвізового в'їзду в країну без будь-яких додаткових умов, у тому числі обумовлених чинною Угодою.На сьогодні у відносинах між Російською Федерацією і Республікою Македонією діє Угода між Урядом Російської Федерації і Урядом Республіки Македонії про умови взаємних поїздок громадян від 19 червня 2008 року (далі-Угода), відповідно до якого безвізовий в'їзд осіб, які мають закордонний паспорт, обумовлений наявністю у громадян Російської Федерації оформлених відповідно з македонським законодавством оригіналів запрошень (для перебування по приватних і службових справах до 90 днів), або відповідних турдокументов (для перебування з туристичними цілями до 30 днів), інформує сайт www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на МЗС РФ.

Урядом Республіки Македонії 10 лютого 2014 було прийнято рішення надати громадянам Росії з 16 березня 2014 року по 15 березня 2015 право безвізового в'їзду в країну без будь-яких додаткових умов, у тому числі обумовлених чинною Угодою.

Таким чином, у зазначений період російським громадянам для короткочасного в'їзду до Македонії на строк до 90 днів протягом 6 місяців з дня першого в'їзду не буде потрібно на державному кордоні Республіки Македонії пред'являти візи, туристичні ваучери, запрошення, або гарантійні листи. Досить наявності чинного закордонного паспорта і необхідної для перебування в країні грошової суми.

Разом з тим дане рішення не скасовує необхідності отримання відповідних дозволів від македонських властей російськими громадянами, в тому числі представниками туристичних фірм, що мають намір здійснювати трудову і підприємницьку діяльність на території Македонії.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua