Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутат із Санкт-Петербургу Борис Вишневский звернувся до Генпрокуратури і СК РФ стосовно російських диверсантів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.08.2014

Реальна робота депутата... російського, а не українського, більшість яких, разом із Прем'єр-Міністром України А.Яценюком, Головою Верховної Ради України О.Турчиновим і Президентом України П.Порошенком з 19.06.2014 року блокують прийняття санкцій проти РФ.  "Борис Вишневский : "Як і обіцяв, направив до Генпрокуратури та СК лист за заявами пана Захарченка про отримання з Росії танків і найманців. Чекаю відповіді".  Генеральному прокурору РФ Ю.Я.Чайка 125993, ГСП-3, м.Москва, вул. Б. Дмитрівка, 15а Голові Слідчого комітету РФ А.І.Бастрикіну 105005, Росія, м.Москва, Технічний провулок, буд. 2.Реальна робота депутата... російського, а не українського, більшість яких, разом із Прем'єр-Міністром України А.Яценюком, Головою Верховної Ради України О.Турчиновим і Президентом України П.Порошенком з 19.06.2014 року блокують прийняття санкцій проти РФ.

"Борис Вишневский : "Як і обіцяв, направив до Генпрокуратури та СК лист за заявами пана Захарченка про отримання з Росії танків і найманців. Чекаю відповіді".

Генеральному прокурору РФ Ю.Я.Чайка 125993, ГСП-3, м.Москва, вул. Б. Дмитрівка, 15а Голові Слідчого комітету РФ А.І.Бастрикіну 105005, Росія, м.Москва, Технічний провулок, буд. 2.

Шановний Юрій Якович!

Шановний Олександре Івановичу!

16 серпня на сайті радіостанції «Ехо Москви» був розміщена заява громадянина А .Захарченко, який назвав себе «прем'єр-міністром Донецької республіки» про отримання з Росії 30 танків і 120 бронемашин, а також 1200 одиниць особового складу, які кілька місяців готувалися на території Росії ( http://www.echo.msk.ru/blog / echomsk / 1380942-echo / ).

Гадаю, що зазначена заява містить повідомлення про злочини, передбачені статтями 208 (участь у незаконних збройних формуваннях на території іноземної держави), 226.1 (незаконне переміщення військової техніки і зброї через кордон) і 359 (вербування, навчання, фінансування або інше матеріальне забезпечення найманця, а одно його використання у збройному конфлікті або військових діях на території іншої держави) КК РФ.

Відповідно до статті 144 КПК РФ, за повідомленням про злочин, поширеній у ЗМІ, повинна бути проведена перевірка, і відповідне доручення повинні дати прокурор та слідчий орган.

Відповідно до КПК РФ, перевірки повідомлень про злочин за вказаними статтями КК РФ проводять Слідчий комітет РФ і ФСБ.

У зв'язку з викладеним, прошу дати доручення про проведення перевірки відомостей про поставку на територію України військової техніки з РФ, навчанні найманців на території РФ і їх участі у збройному конфлікті на території Донецької області.

При підтвердженні даних відомостей прошу вжити заходів для порушення кримінальних справ.

Про результати перевірки та вжиті по них заходам прошу повідомити.

З повагою, Депутат Законодавчих Зборів (фракція «ЯБЛУКО») Б.Л.Вішневскій

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Також на тему: АТО

18.08.2014 17:23 Правовий статус учасників АТО

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua