Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутати БЮТ і НУНС, які проголосували за зміни до Конституції 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
19.11.2010

Але така кількість депутатів, яка була в залі, дозволяє вважати, що у випадку політичної волі, питання фальсифікації і відміни результатів голосування може бути досить реальним. Особливо якщо громадяни відкриють всеукраїнську "охоту" на збір інформації щодо наявності депутатів, картки яких проголосували "за" зміни до Конституції України, за межами Верховної Ради України о 12:16:08, коли йшло це голосування.Перелік депутатів, які проголосували за зміни до Конституції України щодо зміни дати виборів, який міститься в повному списку тих, що проголосували за зміни до Конституції України щодо продовження свого перебування у ВРУ ще на рік:

БЮТ: Баграєв М.Г., Буряк О.В., Гасюк П.П., Куровський І.І., Сігал Є.Я., Скубенко В.П., Шевчук О.Б., Васадзе Т.Ш., Глусь С.К. та Шаманов В.В. ще не виключені з фракції БЮТ.

НУНС:

«Народна Самооборона»: Ар’єв В.І., Бут Ю.А.,  Куликов К.Б., Москаль Г.Г.,

Українська народна партія: Костенко Ю.І., Джоджик Я.І., Клименко О.І., Слободян О.В., Давиденко А.А.

«Єдиний Центр»: Кріль І.І., Петьовка В.В., Полянчич М.М. Тополов В.С.

Група «Право вибору» та Христианско-демократичеий союз Украины: Білозір О.В., Бобильов О.Ф., Борисов В.Д., Василенко С.В., Жванія Д.В., Зейналов Е.Д., Круць М.Ф., Марущенко В.С., Новіков О.В., Лук’янова К.Є., Омельченко О.О., Плющ І.С., Стретович В.М., Харовський С.Ю.,Шемчук В.В.

«Наша Україна»: Геращенко І.В., Жебрівський П.І.,  Кармазін Ю.А., Каськів В.В., Катеринчук М.Д., Ключковський Ю.Б.,  Мартиненко М.В.,  Палиця І.П.,  Поляченко В.А.,  Третьяков О.Ю.

Партія "За Україну!": Гуменюк О.І., Мойсик В.Р., Стойко І.М.,

Позафракційні депутати, які не проголосували «за»: Ляшко О.В., Омельченко Г.О., Томенко М.В.

«Працівники комерційного видання», як завжди дали в штангу, повідомивши що Олександр Омельченко не голосував «за», а от значить, що Григорій Омельченко голосував «за». Тому під сумнівом може бути і правдивість твердження «працівників комерційного видання», що Олег Ляшко проголосував карткою Івана Куровського.

На цей момент, відсутня інформація про рішення фракції БЮТ щодо виключення з фракцій депутатів, які проголосували за зміни до Конституції щодо чергових виборів.

Але така кількість депутатів, яка була в залі, дозволяє вважати, що у випадку політичної волі, питання фальсифікації і відміни результатів голосування може бути досить реальним. Особливо, якщо громадяни відкриють всеукраїнську "охоту" на збір інформації щодо наявності депутатів, картки яких проголосували "за" зміни до Конституції України, за межами Верховної Ради України о 12:16:08, коли йшло це голосування.

Тележурналісти можуть надати і виставити на Youtube чи у Facebook відеоролики з тайм-кодом запису депутата, який гуляв в коридорі під час голосування, контролери в аеропортах - що такий-то депутат взагалі був в цей день за межами Києва чи країни.

Литвин нагадав що Ар`єв вже так само голосував щодо Конституції

Євген Костенко, політолог

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2019 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua