Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Депутати проголосували за новий податок на DVD-R і флешки 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.02.2011

Члени ПР, КПУ і Блоку Литвина вводять податок на флешки, DVD-R, ксерокси і принтери

За ідеєю проекту, який внесли до Верховної Ради України народні депутати України Луцький М.Г. (ПР), Самойлик К.С. (КПУ), Зарубінський О.О. (БЛ), автори літературних, образотворчих, фотографічних творів, їх частин (уривків) та видавці таких творів мають право на отримання винагороди за відтворення примірників творів репрографічним способом і для цього винагороду виплачують:

1) особи, які здійснюють відтворення примірників творів репрографічним способом;

2) виробники і (або) імпортери обладнання і (або) матеріальних носіїв, із застосуванням яких можна здійснити репрографічне відтворення творів, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Збір та розподіл винагороди за відтворення репрографічним способом примірників творів та їх частин (уривків) здійснюється визначеною законом уповноваженою організацією колективного управління.

Виробники, зазначені у пункті 2, виплачують винагороду у формі відрахувань (відсотків) уповноваженій організації впродовж 30 календарних днів після реалізації обладнання і (або) матеріальних носіїв.

Імпортери, зазначені у пункті 2, виплачують винагороду у формі відрахувань (відсотків) уповноваженій організації під час митного оформлення товару. Митне оформлення товару здійснюється на підставі довідки, що видається імпортеру уповноваженою організацією колективного управління після сплати цій організації відрахувань.

Особи, зазначені у пункті 1, зобов’язані самостійно надавати уповноваженій організації відомості, необхідні для збирання і розподілу коштів у строки, визначені цією організацією.

Виробники та імпортери, зазначені у пункті 2 зобов’язані самостійно надавати уповноваженій організації відомості про виробництво, імпорт і реалізацію (продаж) обладнання і (або) матеріальних носіїв. Установа і визначена уповноважена організація колективного управління мають право вимагати такі відомості.

Порядок збору відрахувань, розмір та умови виплати цих відрахувань, передбаченої у частині другій цієї статті, встановлюються Кабінетом Міністрів України. Кабінетом Міністрів України визначається також перелік обладнання і матеріальних носіїв, із застосуванням яких можна здійснити репрографічне відтворення творів.

Зібрані кошти розподіляються та виплачуються у таких пропорціях: авторам - 60 відсотків, видавцям - 40 відсотків.

За проект, вказується на сайті www.zakonoproekt.org.ua , проголосувало 249 депутатів, проти не виступив жоден народний депутат України. Всього в залі було зареєстровано 418 народних обранців.

У випадку, якщо рішення Верховної Ради України буде проголосоване у другому читанні без змін, то в Україні будуть також введені норми, подібні російському закону Микіти Михалкова про фактичний податок на флешки, DVD-R, ксерокси, принтери та інші обладнання і (або) матеріальних носіїв, із застосуванням яких можна здійснити репрографічне відтворення творів.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua