Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Для Литвина в Україні немає проблеми публічності, бо він особисто не дає дозвіл інформацію надавати 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.11.2010

Голова Верховної Ради України Володимир Литвин заявив на зустрічі із Віце-прем'єр-міністром, Міністром закордонних справ Чеської Республіки Карелом Шварценбергом про те, що в Україні немає проблеми публічності, проблема полягає лише у відсутності реакції на опубліковану інформацію про зловживання, повідомляє його прес-секретар.

Голова Верховної Ради України цим відповів цим на зауваження К.Шварценберга, який, під час обговорення питання щодо шляхів подолання корупції в Україні, зазначив, що запорукою боротьби з цим негативним явищем є відкритий доступ до інформації, свобода преси, діяльність незалежних громадських організацій тощо.

В.Литвин наголосив, що «З одного боку, суспільство змирилося з цим явищем, а з іншого, - чиновники демонструють нахабство». Одним з таких прикладів є, наприклад, грубе невиконання протягом 15 років, і у першу чергу самим В.Литвином, вимог антикоррупціонних законів:

1) частини третьої статті 6 Закону України «Про боротьбу з корупцією»: «Відомості про доходи, цінні папери, нерухоме та цінне рухоме майно і вклади у банках посадових осіб, зазначених у частині першій статті 9 Закону України «Про державну службу», та членів їх сімей підлягають щорічній публікації в офіційних виданнях державних органів України. До обрання або призначення кандидата на відповідні посади ці відомості попередньо подаються органу чи посадовій особі, які здійснюють обрання або призначення на ці посади.»;

2) частині першої статті 9 Закону України «Про державну службу»: «Правовий статус Президента України, Голови Верховної Ради України та його заступників, голів постійних комісій Верховної Ради України та їх заступників, народних депутатів України, Прем'єр-міністра України, членів Кабінету Міністрів України, Голови та членів Конституційного Суду України, Голови та суддів Верховного Суду України, Голови та суддів вищого спеціалізованого суду України, Генерального прокурора України та його заступників регулюється Конституцією та спеціальними законами України.».

Слід правда зазначити, що неоприлюднення в офіційних виданнях органів України відомостей про доходи, цінні папери, нерухоме та цінне рухоме майно і вклади у банках посадових осіб має місце ще й тому, що засоби масової інформації, які називають себе «незалежними» 15 років так само обходять факт грубого порушення цих законів.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua