Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


До В.Литвина звернулися щодо надання тексту Кошторису ВР 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.04.2010

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ УКРАЇНИ

01008, м. Київ, вул.. М.Грушевського, 5

Відповідно до ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України» термін відповіді на депутатське звернення – 10 днів

Відповідно до ст.351 Кримінального кодексу України передбачено відповідальність за невиконання законних вимог народного депутата України

При відповіді просимо посилатися на наш вихідний номер

№80475 20.04.2010 р.

Голові Верховної Ради України

В.М.Литвину

Щодо забезпечення дотримання вимог Регламенту Верховної Ради України стосовно розробки, подання, розгляду й затвердження Кошторису Верховної Ради України та передачі його проекту народним депутатам України

ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

у порядку ст.16 Закону України «Про статус народного депутата України»

Шановний Володимире Михайловичу!

Частиною 4 статті 7 Регламенту Верховної Ради України (далі – Регламенту) установлено, що кошторис витрат, пов’язаних із діяльністю Верховної Ради України на наступний рік, затверджується Верховною Радою до прийняття закону про Державний бюджет України на наступний рік за висновками комітетів, до предметів відання яких належать питання регламенту й бюджету.

А пунктами 23 та 24 частини 1 статті 78 Регламенту Голова Верховної Ради України на виконання повноважень, визначених Конституцією України забезпечує розробку проекту кошторису витрат на здійснення повноважень Верховної Ради України на наступний рік, а також, не пізніш, як через два місяці після закінчення бюджетного року забезпечує подання на розгляд Верховної Ради України звіту про надходження коштів до кошторису за минулий рік, їх використання та відповідність затвердженому кошторису витрат на здійснення повноважень Верховної Ради.

Частиною 5 статті 152 Регламенту також установлено, що одночасно зі схваленням Основних напрямів бюджетної політики на наступний бюджетний період Верховна Рада затверджує кошторис видатків на здійснення повноважень Верховної Ради України на наступний рік.

Нажаль, і я вимушений це констатувати в черговий раз, народним депутатам України знов своєчасно не вручено ні проект звіту про надходження коштів до кошторису за минулий рік, їх використання та відповідність затвердженому кошторису витрат на здійснення повноважень Верховної Ради, ні проект кошторису витрат на здійснення повноважень Верховної Ради України на 2010 рік. Одночасно із цим, я вимушений, і знов таки, у черговий раз, звернути Вашу увагу на відсутність у базі даних «Законодавство» та «Законодавство України» текстів кошторисів Верховної Ради України за 2002-2009 роки.

Виходячи з вищенаведеного та керуючись статтею 16 Закону України «Про статус народного депутата України», прошу Вас у 10-денний строк:

1) надати мені проекти звітів про надходження коштів до кошторису Верховної Ради України за минулий рік, їх використання (з розширеною довідкою щодо закупівель товарів і послуг без застосування процедури тендеру) та відповідність затвердженому кошторису витрат на здійснення повноважень Верховної Ради України, а також кошторису витрат, пов’язаних із діяльністю Верховної Ради України на 2010 рік.

2) забезпечити розміщення в базі даних «Законодавство» та «Законодавство України» текстів кошторисів Верховної Ради України за 2002-2009 роки.

Я впевнений, що й Ви розділяєте мою стурбованість щодо ефективного використання бюджетних коштів, виділених для забезпечення діяльності Верховної Ради України, і дасте відповідні доручення про своєчасне виконання вимог Закону стосовно представлення інформації щодо кошторису витрат, пов’язаних із діяльністю Верховної Ради України.

Про результати розгляду цього депутатського звернення прошу повідомити мене в установлений законом 10-денний строк.

З щирою повагою та найкращими побажаннями, народний депутат України

 

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua