Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


До конвенції про заборону хімічної зброї приєдналася Сирія 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.09.2013

До конвенції про заборону хімічної зброї приєдналася Сирія Конвенція набуде чинності на території Сирії, через 30 днів після подачі заявки, тобто 14 жовтня 2013  року.Виручила США Російська Федерація, яка запропонувала  поставити під міжнародний контроль сирійське хімічну зброю.  www.zakonoproekt.org.uaКонвенція набуде чинності на території Сирії, через 30 днів після подачі заявки, тобто 14 жовтня 2013  року.

Сирія подала до ООН документи про приєднання до конвенції про заборону хімічної зброї ще 12 вересня, але  секретаріат ООН зажадав надання ще додаткової інформації.  І 14 вересня Уряд Сирії подав до ООН всі документи, що необхідні для приєднання до Конвенції про заборону хімічної зброї, про що з посиланням на прес-службу ООН повідомило агентство Reuters. Таким чином з’явилася можливість і в США вийти із ситуації, в яку її втягнув Президент цієї країни Барак Обама, який почав погрожувати Сирії агресією із посиланням на начебто використання нею хімічної зброї. І ось після того, як Сирія виконала всі вимоги для приєднання до договору, в США зникла ще одна можливість розпочати військову агресію проти цієї суверенної держави, інформує сайт  www.zakonoproekt.org.ua.

Виручила США Російська Федерація, яка запропонувала  поставити під міжнародний контроль сирійське хімічну зброю.

Конвенція про заборону хімічної зброї була прийнята Генеральною асамблеєю ООН 30.11.1992, а набула чинності 29.04.1997 року. Приєднання до Конвенції здійснюється на добровільній основі. Її повноправними учасниками разом з Сирією є 190 держав-членів ООН. До документу не приєдналися лише КНДР, Ангола, Південний Судан і Єгипет, а Ізраїль і М'янма конвенцію підписали, але поки не ратифікували.

Але неприєднання Ізраїлю до Конвенції про заборону хімічної зброї та не виконання ним низки рішень ООН ще не дало США підстав бомбити цю країну.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua