Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Дорошенка триматимуть в СІЗО, як мінімум до 10 травня 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
03.05.2017

Аналіз судових рішень стосовно афери «Банку Михайлівський» та її основних фігурантів на чолі із І.Дорошенком показують, що слідство, в першу чергу Генеральної прокуратури і ГСУ Національної поліції та МВС, при сприянні ФГВФО, як і при розслідуванні по аферах інших 90 розграбованих банків, спеціально не притягує до відповідальності представників первинних ланок банку і компаній, через які виводилися кошти, і які точно б не хотіли отримати судове переслідування на величезні суми, які вкрали не особисто вони. Оскільки така концепція могла б знайти необхідні суду докази на діячів середньої ланки у цій афері, а потім перейти і до самого верху. Але так не робиться, бо Авакову, Луценку та Ворушиліну зовсім не потрібно щоб були розслідувані пограбування 90 банків і їхні керівники і власники попали під суд, в’язницю і конфіскацію.Дніпровський районний суд Києва переніс судове засідання з розгляду запобіжного заходу екс-главі «Банку Михайлівський» Ігорю Дорошенко з 3 травня на 10 травня 12-00, у зв’язку із відсутністю рішення Апеляційного суду м.Києва стосовно сум коштів, що належать Ігорю Дорошенку, керівнику і співвласнику «Банку Михайлівський», доведеного ним за даними НПУ ним та його подільниками до стану неплатоспроможності. Про це сайту Zakonoproekt.Org.Ua стало відомо з ухвали цього суду.

Як і на попередньому засіданні від 26 квітня, суд не зміг відбутися внаслідок ненадання Апеляційним судом м.Києва матеріалів стосовно коштів Дорошенка.

В суді був відсутній організований на підтримку Дорошенко "бабушкін десант", сформований із тих, хто хотів у який хоч спосіб повернути свої кошти, які роздеребанили з «Банку Михайлівський», що було пов'язано із відсутністю необхідності витрат на це - внаслідок очікуваного перенесення справ на 10.05.2017 р. як і сталося. Дорошенка навіть не привезли до суду, і він на фоні батареї приймав участь через відеотрансляцію з 5 залу Київського СІЗО, зв'язок із якого довго не могли організувати, внаслідок чого суддя вимушений був тимчасово покинути залу.

Прокурори клопотали про обрання І.Дорошенку застави в розмірі 320 млн грн, але суд спочатку визначив заставу у 160 млн грн. Потім , коли тим хто підтримував Дорошенка вдалося перенести справу на розгляд до прокуратури, суд обрав йому заставу у вигляді 10 млн грн. 

Судячи з усього,, І.Дорошенка виведуть з під удару, і він невдовзі може вийти з під арешту, спочатку домашнього, куди його хочуть перевести із СІЗО, а вже скоро, і з під арешту взагалі. І він зможе вільно витрачати кошти, які вивів із «Банку Михайлівський». А втрати від цієї банківської афери, як і завжди, будуть нести українці – вкладники, і через державні витрати.

Аналіз судових рішень стосовно афери «Банку Михайлівський» та її основних фігурантів на чолі із І.Дорошенком показують, що слідство, в першу чергу Генеральної прокуратури і ГСУ Національної поліції та МВС, при сприянні ФГВФО, як і при розслідуванні по аферах інших 90 розграбованих банків, спеціально не притягує до відповідальності представників первинних ланок банку і компаній, через які виводилися кошти, і які точно б не хотіли отримати судове переслідування на величезні суми, які вкрали не особисто вони. Оскільки така концепція могла б знайти необхідні суду докази на діячів середньої ланки у цій афері, а потім перейти і до самого верху. Але так не робиться, бо Авакову, Луценку та Ворушиліну зовсім не потрібно щоб були розслідувані пограбування 90 банків, і їхні керівники і власники попали під суд, в’язницю і конфіскацію.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2022 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua