Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Дякуючи Януковичу Уряд таки створить єдиний державний Інтернет-портал адмінпослуг 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.09.2011

 «Необхідно забезпечити створення єдиного державного Інтернет-порталу адміністративних послуг, щоб люди, суспільство, підприємці чітко усвідомлювали, де самодіяльність чиновників, а де чітко затверджені за державою повноваження», - сказав Президент України В.Януковавич.В Україні має бути створений єдиний державний Інтернет-портал адміністративних послуг. Відповідне доручення Президент України Віктор Янукович дав Уряду сьогодні під час засідання Комітету з економічних реформ, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Необхідно забезпечити створення єдиного державного Інтернет-порталу адміністративних послуг, щоб люди, суспільство, підприємці чітко усвідомлювали, де самодіяльність чиновників, а де чітко затверджені за державою повноваження», - сказав Президент України В.Януковавич.

В.Янукович нагадав, що на попередньому засіданні Комітету з економічних реформ було розглянуто загальну стратегію реформування сфери надання адміністративних послуг, визначено першочергові кроки та домовлено про негайний початок роботи - проте дотепер прогрес у цьому напрямку відсутній.

«Не припинено практику делегування госпрозрахунковим підприємствам владних повноважень із надання адміністративних послуг. Підприємства-паразити продовжують збагачуватися на безсиллі держави», - зазначив В.Янукович.

Глава держави звернув увагу на продовження практики надання адмінпослуг держпідприємствами окремих центральних органів виконавчої влади. «У мене також виникають сумніви щодо серйозності намірів Уряду розібратися з цією проблемою. Ніхто не думає про фінансові розрахунки, що виникнуть із позбавленням підприємств права надавати адмінпослуги та перекладанням цих повноважень на органи державної влади», - сказав В.Янукович.

Президент також відзначив постійне зростання обсягів надання платних адмінпослуг за різними напрямками і при цьому фактичну відсутність контролю за цільовим використанням отриманих коштів.

«До Державного бюджету потрапляє лише незначна частина надходжень. В більшості випадків вони стають джерелом, як кажуть, «сірих» бюджетів органів влади та підконтрольних їм установ, повноваження з їх витрачання належать до «виключної компетенції» керівників відомств. А цього не можна взагалі далі терпіти», - підкреслив Президент.

Глава держави доручив Прем’єр-міністру розпочати повноцінну інвентаризацію усіх послуг для їх чіткого розмежування на адміністративні та звичайні господарські.

«Давайте визначимося щодо долі кожної адмінпослуги – має вона право на подальше існування чи ні», - сказав В.Янукович.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua