Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Електронний суд. Як швидко підписати і відправити заяву 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.01.2019

Виявлений баг - затримка підпису і відправлення заяви до "Електронного суд". 

Судді, будуть сміятися,але повинні розуміти, що і їхні рішення до ЄДРСР повинні передаватися за 25-30 секунд.

Вже зараз підписуються заяви в "Електронний суд". Але все ще довго - 50-70 секунд. Повинно бути, як мінімум 25-30 секунд . Завтра, я сподіваюся, загальний баг виправлять, але вже зараз можна буде це зробити самостійно. І тепер можна швидко підписати і відправити заяву, але для цього слід вручну зробити певні дії:

1. Оновіть версії Mozilla Firefox i Google, або інші браузери, які у Вас встановлені на комп'ютері.

2. Зайдіть на http://id.court.gov.ua, і скачайте та встановіть на комп'ютері програми:

2.1. Інсталяційний пакет web-бібліотеки підпису - EUSignWebInstall .exe.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
2.2. Інсталяційний пакет бібліотеки підпису (web-розширення) https://chrome.google.com/webstore/detail/ііт-користувач-цск-1-бібл/jffafkigfgmjafhpkoibhfefeaebmccg/related?utm_source=chrome-app-launcher-info-dialog , натиснувши "Додати в Chrome".
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua