Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Facebook представив кнопку "Підписатися" 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
14.09.2011

Сьогодні її бачать лише представники англомовного сегменту Facebook. Але у найближчі кілька днів її побачать у своєму профілі користувача і всі користувачі українського сегменту Facebook , зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на Facebook Росія.

Ви можете їй скористатися для того, щоб:

1. Одержувати новини від тих користувачів, хто не є Вашими друзями

2. Дати можливість користувачам, які не є Вашими друзями, пізнавати Ваші новини

3. Вибирати, які саме новини Ви прагнете одержувати від конкретної людини

Підписання на профілі цікавих Вам користувачів

Напевно Вам цікаво пізнавати новини з життя улюбленого блоггера або артиста, але Ви не настільки близько знайомі, щоб відправляти йому запит на додавання в друзі. Тепер Вам на допомогу приходить кнопка "Підписатися".

Коли Ви бачите в будь-чийому профілі кнопку "Підписатися", це значить, що Ви можете довідуватися про публікації даного користувача. Натисніть кнопку, і його публічні повідомлення стануть з'являтися у Вашій Стрічці Новин. (Якщо Ви не бачите цю кнопку, значить користувач не захотів використовувати дану функцію).

Facebook. Коли Ви бачите в будь-чийому профілі кнопку "Підписатися", це значить, що Ви можете довідуватися про публікації даного користувача. Натисніть кнопку, і його публічні повідомлення стануть з'являтися у Вашій Стрічці Новин. (Якщо Ви не бачите цю кнопку, значить користувач не захотів використовувати дану функцію).www.zakonoproekt.org.ua

Після того, як Ви натиснете на кнопку "Підписатися", Ви зможете вибрати, скільки публікацій і якого типу Ви прагнете бачити у своїй Стрічці Новин.

Додавайте передплатників самостійно

Якщо Ви прагнете, Ви можете поділитися інформацією з більш широким колом людей. Виберіть опцію

Дозволити підписку (http://www.facebook.com/about/subscriptions) і будь-яка людина зможе бачити Ваші публічні відновлення у своїй Стрічці Новин. Якщо пост не був відзначений як "Доступно всім", Ваші передплатники не зможуть його побачити.

 Facebook .Дозволити підписку (http://www.facebook.com/about/subscriptions) і будь-яка людина зможе бачити Ваші публічні відновлення у своїй Стрічці Новин. Якщо пост не був відзначений як "Доступно всім", Ваші передплатники не зможуть його побачити. www.Zakonopeowkt.org.ua

Дозволивши підписку, Ви можете зайти на закладку Передплатники й довідатися, хто підписався на Ваші новини.

Настроювання Стрічки Новин

Ви завжди були підписані на новині з життя Ваших друзів. Тепер Ви зможете вибрати, які саме їхні публікації Ви прагнете бачити у Вашій Стрічці Новин (аналогічні настроювання є й для людей, на новині яких Ви підписалися).

Наприклад, Ви не прагнете одержувати інформацію про те, що Ваш брат грає в яку-небудь гру на Facebook. Або Ви прагнете бачити світлини тільки конкретного друга, і Вам не цікаві світлини інших.

Кнопка "Підписатися" дозволить Вам вибрати наступні варіанти:

Усі відновлення: Ви побачите все, що публікують Ваші друзі

Більшість відновлень: це те, що Ви звичайно бачите

Тільки важливі: Ви побачите тільки найважливіші новини, наприклад інформацію про зміну роботи або місця проживання

Відновлення певного типу: тільки світлини, ніяких ігор і т.д.

 Facebook. Кнопка "Підписатися" дозволить Вам вибрати наступні варіанти:  Усі відновлення: Ви побачите все, що публікують Ваші друзі  Більшість відновлень: це те, що Ви звичайно бачите  Тільки важливі: Ви побачите тільки найважливіші новини, наприклад інформацію про зміну роботи або місця проживання. www.zakonoproekt.org.ua

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua