Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Філіп Буайя: «Роль Верховного суду у захисті прав людини є надзвичайно актуальною для всіх європейських країн» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
23.09.2011

Генеральний директор Генерального директорату з прав людини та правових питань Ради Європи Філіп Буайя наголосив під час зустрічі з Головою Верховного Суду України Василем Онопенком, яка відбулася 21 вересня 2011 року у Верховному Суді України, що питання захисту прав людини на національному рівні і роль у ньому верховного суду є надзвичайно актуальною для всіх європейських країн, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на прес-службу Верховного Суду України.Генеральний директор Генерального директорату з прав людини та правових питань Ради Європи Філіп Буайя наголосив під час зустрічі з Головою Верховного Суду України Василем Онопенком, яка відбулася 21 вересня 2011 року у Верховному Суді України, що питання захисту прав людини на національному рівні і роль у ньому верховного суду є надзвичайно актуальною для всіх європейських країн, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA із посиланням на прес-службу Верховного Суду України.

Представника Ради Європи зацікавили перспективи відновлення повноважень Верховного Суду України як найвищої судової інстанції країни, на необхідності чого неодноразово вказували високоповажні європейські інституції і, зокрема, Венеціанська комісія.

За словами Голови Верховного Суду України Василя Онопенка у Верховній Раді України зареєстровано законопроект «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо розгляду справ Верховним Судом України», яким, зокрема, пропонується повернення найвищій судовій інстанції країни можливості ухвалювати судові рішення по суті, тобто певною мірою стати тим повноважним судовим органом, яким він є за Конституцією.

На думку Василя Онопенка, це є одним із найголовніших позитивів нового законопроекту, оскільки Верховний суд має бути тією судовою інстанцією в державі, рішення якої носитимуть прецедентний характер.

Зустріч відбулася в рамках співпраці Ради Європи з Верховним Судом України щодо підготовки до круглого столу «Роль верховного суду в захисті прав людини на національному рівні», який відбувся 22 вересня 2011 року у Верховному Суді України.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua