Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Фінляндія посідає четверте місце в рейтингу правових держав 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
11.03.2014

Фінське кримінальне правосуддя визнано кращим у світі за версією World Justice Project. Фінляндія займає 4-е місце в рейтингу правових держав, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт yle.fi.Служба новин Yle. Фото: Arja Lento / YleФінське кримінальне правосуддя визнано кращим у світі за версією World Justice Project. Фінляндія займає 4-е місце в рейтингу правових держав, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на сайт yle.fi.

Незалежна організація World Justice Project в черговий раз склала рейтинг «Індекс верховенства закону», в якому ранжуються країни, що максимально відповідають поняттю «правова держава».

При складанні списку враховуються такі чинники, як прозорість адміністрації, забезпечення фундаментальних прав, ефективність кримінального права, правовий захист і рівень корупції.

Вище за всіх виявилися Північні країни: Данія, Норвегія, Швеція і Фінляндія.

Фінське кримінальне правосуддя було визнано кращим у світі. Разом з тим Фінляндія має попрацювати над поліпшенням прозорості адміністрації та виконанням адміністративних рішень, йдеться у звіті WJP.

Росія зайняла в нинішньому рейтингу 80-е місце з 99.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua