Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Фінляндія заборонила «зелених чоловічків» Турчинова 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
17.07.2017

15 липня набули чинності зміни до законодавства Фінляндії, за яким фінська влада отримала розширені повноваження в тих випадках, коли безпеці в країні загрожує група військових без розпізнавальних знаків. Президент Саулі Нііністьо  підписав відповідні зміни до законів про територіальне спостереження та кримінальне законодавство15 липня набули чинності зміни до законодавства Фінляндії, за яким фінська влада отримала розширені повноваження в тих випадках, коли безпеці в країні загрожує група військових без розпізнавальних знаків. Президент Саулі Нііністьо  підписав відповідні зміни до законів про територіальне спостереження та кримінальне законодавство, інформує сайт  www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на службу новин Yle.fi

Завдяки нововведенням, фінська влада зможуть діяти більш ефективно в тих випадках, коли безпеці країни загрожує група військових без розпізнавальних знаків.

Відповідно до закону, під групою військових без знаків розрізнення маються на увазі військові, які діють або прямо в інтересах іноземної держави, або від його імені, або за згодою цієї держави. Ці військові організовані, оснащені або озброєні.

Закон передбачає для таких груп абсолютна заборона на в'їзд в країну і перебування в країні. Порушення заборони каратиметься відповідно до Кримінального кодексу.

Таких військових називають «зеленими чоловічками». Термін цей відсилає до зеленій формі в російській армії. Одягнені в зелену форму військові без розпізнавальних знаків використовувалися на Україні, а також під час анексії Криму, коли за сприянням О.Турчинова і А.Яценюка, останні заблокували використання спеціальних підрозділів України, аби не дати їм знищити російських терористів і диверсантів, що захопили будівлі РМ та ВР АРК. 

У міністерстві оборони Фінляндії метою змін називають забезпечення територіальної недоторканності Фінляндії, а також оновлення законодавства для того, щоб воно краще відповідало ситуації, що змінилася в світі і давало можливість реагувати на нові загрози.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua