Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Французи почали реально захищати права дельфінів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
07.05.2017

Французький міністр із захисту навколишнього середовища Сеголен Руаяль видала постанову, яка забороняє тримати в неволі дельфінів і косаток. Нові норми також забороняють прямі контакти між дельфінами і публікою в розважальних дельфінаріяхФранція обмежила утримання дельфінів в неволі.

З народження прирікати дельфінів на життя в неволі занадто жорстоко, визнали французькі чиновники.

Французький міністр із захисту навколишнього середовища Сеголен Руаяль видала постанову, яка забороняє тримати в неволі дельфінів і косаток. Нові норми також забороняють прямі контакти між дельфінами і публікою в розважальних дельфінаріях, і нформує сайт zakonoproekt.org.ua із посилання на BBC.

4 травня міністр підписала більш м'який варіант закону, який вводив суворі правила в області розведення дельфінів в неволі, проте нова версія, опублікована в суботу, забороняє його повністю, крім афалін і косаток в авторизованих урядом океанаріумі.

Як відзначили в міністерстві, Руаяль вирішила посилити правила, зокрема, після того як дізналася про розхожою практиці, коли містяться в неволі дельфінів дають седативні препарати, щоб їх заспокоїти.

Захисники навколишнього середовища вітали новий закон: в спільній заяві п'яти НКО, що займаються охороною моря, він названий "історичним проривом для Франції".

Невдоволення висловлюють власники дельфінаріїв. Закон буде коштувати їм грошей, так як збільшує в два з половиною рази мінімальні розміри басейнів, в яких повинні міститися дельфіни. Він також містить заборону на використання в басейнах хлорованої води і фізичні контакти між тваринами і відвідувачами.

У довгостроковій перспективі, заявив глава великого французького дельфінарію агентству Франс прес, закон означає, що подібні заклади швидше за все зникнуть повністю.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua