Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Гендиректор «Укрнінформу» попросив Азарова призначити його позаштатнками Клюєва, Колеснікова та Тігіпка  

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.11.2011

Генеральний директор директором Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Олександр Сергійович Децик сподівається отримати нових позаштатних кореспондентів – Міністрів Уряду Миколи Азарова.Генеральний директор директором Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» Олександр Сергійович Децик сподівається отримати нових позаштатних кореспондентів – Міністрів Уряду Миколи Азарова.

Для цього він звернувся до Прем’єр-Міністра Миколи Яновича Азарова з проханням виконання покладених на «Укрінформ» завдань щодо оперативного поширення інформації про діяльність Уряду, запропоновані ним реформи та події у сфері політики, економки, соціального життя, культури, спорту, посприяти в організації та налагодженні співпраці з органами виконавчої влади щодо більш широкого роз'яснення що роботи шляхом використання всесвітньої інтернет-мережі, зазначається на сайті Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на інформацію, що отримана від джерел в «Укрінформ».

За словами О.Децика, «Укрінформ» традиційно співпрацює з регіональними ЗМ1 і зараз в структурі споживачів інформаційної продукції на 75 відсотків становлять регіональні видання, в тому числі районна преса. Близько 250 регіональних видань отримують інформаційні продукти на постійній договірній основі.

Така розгалужена мережа споживачів інформації агентства дозволяє своєчасно донести до різних верста населення, навіть віддалених куточків країни, урядові рішення, коментарі та роз'яснення до законодавчих та правових актів.

Керівник «Укрінформ» вважає, що посприяти активізації цієї робота може розміщення на базі Укрінформу персональних блогів (інших видів інтернет-комунікацій) представників виконавчої влади, а саме міністрів, керівників державних комітетів та агентств.

Зі свого боку «Укрінформ» гарантує забезпечити інформаційну підтримку технологічний супровід розміщених блогів та обробку відповідної інформації і соціальних мереж. Про розмір гонорарів своїм VIP-позаштатникам О.Децюек промовчав.

Євген Костенко, шеф-редактор сайту "Zakonoproekt.Org.UA", президент Українського аналітичного центру

Yevhen Kostenko на Google+

Євген Костенко (Yevhen Kostenko) на Facebook 

Євген Костенко на Twitter

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua