Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава держави доручив припинити корупцію в БТІ 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.09.2011

Корупція у сфері реєстрації майнових прав громадян має бути подолана. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович. Він зазначив: на сьогодні це одна з найбільш непрозорих та корумпованих сфер в країні - і до всіх реєстраційних процедур на монопольних засадах залучено комунальні підприємства, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA  з посиланням на прес-службу Глави державиКорупція у сфері реєстрації майнових прав громадян має бути подолана. На цьому наголосив Президент України Віктор Янукович. Він зазначив: на сьогодні це одна з найбільш непрозорих та корумпованих сфер в країні - і до всіх реєстраційних процедур на монопольних засадах залучено комунальні підприємства, зазначається на сайті www.Zakonoproekt.Org.UA з посиланням на прес-службу Глави держави.

«Настав час реформування ще однієї корумпованої сфери у нашому житті – це реєстрація майна в БТІ… Найближчим часом - тиждень-два, не більше - ми повернемося до цього питання», - сказав Глава держави на засіданні Комітету з економічних реформ, звертаючись до Міністра з питань ЖКГ Анатолія Близнюка. Наразі, відзначив Глава держави, будь-яка реєстраційна процедура вимагає проведення платної інвентаризації нерухомого майна.

Президент нагадав, що нещодавно повернув до парламенту Закон «Про облік і технічну інвентаризацію об’єктів нерухомого майна». «Цього разу спроба легалізувати монополію комунальних підприємств - БТІ провалилася, проте питання залишається поки що відкритим», - констатував він.

«Необхідно у найкоротші терміни запропонувати нову модель», - переконаний В.Янукович.

На переконання Глави держави, не потрібно змушувати наших громадян отримувати довідки про технічну інвентаризацію під час перепродажу квартири чи будинку. «Необхідно дозволити громадянинові без ускладнень розпоряджатися своєю власністю, у тому числі під час перепланування», - переконаний він.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua