Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Глава Держави оприлюднив підписаний В.Литвином закон про відміну антикорупційних законів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
06.01.2011

Президент України Віктор Янукович оприлюднив підписаний Головою Верховної Ради України В.Литвином Закон України №2808-VІ «Про визнання такими, що втратили чинність, деяких законів України щодо запобігання та протидії корупції», зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Цим Законом, що набирає чинності з дня його опублікування, Верховна Рада України постановила:

1. Визнати такими, що втратили чинність:

Закон України «Про засади запобігання та протидії корупції» (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 45, ст. 691; 2010 р., № 9, ст. 87, № 20, ст. 205);

Закон України «Про відповідальність юридичних осіб за вчинення корупційних правопорушень» (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 45, ст. 692; 2010 р., № 9, ст. 87, № 20, ст. 205, № 29, ст. 392);

Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відповідальності за корупційні правопорушення» (Відомості Верховної Ради України, 2009 р., № 46, ст. 699; 2010 р., № 9, ст. 87).

Закони були внесені за ініціативою попереднього Президента України В.Ющенка ще 17.11.2006 року, але у зв’язку з відсутністю політичної воли остатнього й низьким рівнем якості законопроектів були прийняті лише 11.06.2009 року. Однією з новел цього закону було введення кримінальної відповідальності для бухгалтерів і підприємців, які суміщали ці посади.

Внаслідок  цього рішення Віктора Януковичу  відновлюється дія закону "Про боротьбу  з корупцією" , що був прийнятий  15 років тому, і головну норму якого - "обов'язково оприлюднювати декларації про доходи", вилучив Віктор Ющенко, і проти виконання якої, активно виступали за ці 15 років всі  Генпрокурори та Голови Конституційного, Верховного та вищих спеціалізованих судів та інші високопосадовці України.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua