Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Голова фракції НУ-НС, члени якої закликали підприємців на Майдан, відмовився подати запитання міністру МВС 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
15.01.2011

14.01.2010 року, відповідно до статті 229 Регламенту Верховної Ради України, у п’ятницю з 10 до 11 години проводилася «година запитань до Уряду».

Представники депутатських фракцій внесли пропозиції під час «години запитань до Уряду» отримати відповіді на запитання від Міністра внутрішніх справ України Анатолія Володимировича Могильова. Депутатські фракції Партії регіонів, «Блоку Юлії Тимошенко – «Батьківщина», керуючись частиною шостою статті 229 Регламенту Верховної Ради України, заздалегідь письмово повідомили Кабінет Міністрів про запитання, на які вони бажають отримати відповіді від Кабінету Міністрів України в особі міністра внутрішніх справ України.

У той же час, голова фракції НУ-НС М.Мартиненко, члени якої не тільки закликали підприємців на Майдан, але й пропонували почати боротьбу з режимом, відмовився подати запитання міністру МВС щодо арештованих, у зв'язку із цим осіб.

Не подали свої запитання Міністру внутрішніх справ України А.Могильову  голови фракцій Комуністичної партії - г Петро Симоненко та голова фракції Блоку Литвина Ігор Шаров.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua