Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


ГонтареваГейт і ВорушилінГейт прийшли на продовження ПанамоГейту Банди Панамських Петріотів 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
20.09.2016

Ви можете отримати інформацію стосовно того, скільки вкрадено яких грошей, і в яких банках, які заяви до правоохоронців про крадіжку грошей вкладників подавали архітектори банкопаду 74 банків, що принесли шкоду українцям в 500 млрд. грн, і ріст доходів для цих архітекторів. Для цього потрібно лише натиснути на назву банку (повернутися до списку усіх банків).

Архітектори банкопаду, зі шкодою українцям в 500 млрд. грн, і ростом доходів цих архітекторів

Ми вже неодноразово писали про банківські афери, які реалізувалися в Україні за допомогою банкірів лідера БПП, який у Верховній Раді України ще називають Банди Панамських Петріотів, Петра Порощенка - голови НБУ Валерії Гонтаревої та директора-розпорядника Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Костянтина Ворушиліна.

Але вони ретельно приховували банківські злочини за підтримкою СБУ, ДФСУ, МВСУ, ГПУ та ДСФМУ.

І ось, на продовження ПанамоГейту Банди Панамських Петріотів прийшли ГонтареваГейт і ВорушилінГейт, невідомі розмістили в Інтернет та розіслали усім, хто пише на тему банків, реєстр усіх заяв стосовно банківських злочинів, що призвели до визнання банків неплатоспроможними та їхньої ліквідації, що принесло шкоди на суму більшу 500 млрд грн, і почало розвалювати економіку України, а також тексти самих цих заяв.

Із цих заяв виходить, що в розкраданні банків приймали активну участь і не понесли за це покарання не лише власники банків та керівники банків, а й службові особи НБУ, ФГВФО, МВС, НПУ, ГПУ тощо, які цьому сприяли.

І тому, окрім того, щоб дати статистику заяв про вчинення кримінальних правопорушень в банківській сфері , ми вирішили дати також і посилання на ці відомі архіви заяв стосовно банківських злочинів, які невідомі розіслали в чисельні ЗМІ та розмістили в Інтернет, бо вважаємо, що буде позитивним не лише поширювати ці дані, але й почати дискусію стосовно того, як відновлювати економіку України, і які цим розслідуванням ставлять перешкоди ті особи, які безкарно розвалюють банківську систему України і грабують українців: 

Архів 1.

Архів 2.

Архів 3.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua