Zakonoproekt.Org.UA

 


Грантоїдів лякає обов`язок оприлюднити декларації 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
04.04.2018

На сьогодні в Україні, коли не дії "закон про іноземних агентів", по типу того, який вже давно існує в США, усі іноземці виступають проти того, щоб такий же закон був і в Україні.На сьогодні в Україні, де не діє "закон про іноземних агентів", по типу того, який вже давно існує в США, усі іноземці виступають проти того, щоб такий же закон був і в Україні.

Судячи з усього, вони не хочуть, щоб громадяни України знали кого фінансують іноземці та олігархи, і чиї інтереси захищають ці люди.

Насправді, дивно, що грантоїди, які від когось вимагають відкритості і прозорості, самі проти того, щоб показувати свої статки та джерела.

Вже давно існують процедури, які дозволяють оперативно проаналізувати усі ці мільйони декларацій НАЗК і виявити розбіжності. Інша справа, що цього не хоче керівництво НАЗК, і ті, хто їх туди висував - ВР і КМУ,

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми