Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Гройсман вирішили роздеребанити ще 500 т. га землі. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.04.2018

Після поїздки Гройсмана до Ізраїлю вінницькі вирішили подарувати саму цінну землю із держзапасів.Під виглядом підтримки народу, Кабмін Гройсмана вирішив роздеребанити 500 тисяч га сільськогосподарської землі у власність, що належить усьому українському народові.Після поїздки Гройсмана до Ізраїлю вінницькі вирішили подарувати саму цінну землю із держзапасів так званим "фермерам". Замість того, щоб передати у довгострокову оренду із сплатою державі за користування..

Під виглядом підтримки народу, Кабмін Гройсмана вирішив роздеребанити 500 тисяч га сільськогосподарської землі у власність, що належить усьому українському народові. 

Проектом закону, який незаконний уряд Гройсмана, що не має більшості у ВР, вирішив на кінець своєї каденції розплатитися власністю усіх українців, передав на розгляд Верховної Ради, не встановлено обмежень стосовно того, що так звані "фермери" будуть якісно її обробляти, а не, скажімо стануть висівати якусь монокультур, яка потім виснажить землю, або передадуть її в оренду чи взагалі продадуть якомусь аграрному барону, немає тендерів у виділенні кращої землі, і її захоплять ті, хто буде ближчий до нинішньої влади.

Звісно, щоб під виглядом захисту персональних даних буде засекречено кому і скільки цієї землі подарують, але точно відомо, що це вплине на кількість голосів. які потрібні Гройсману щоб залишитися при владі до закінчення цієї каденції ВР і мати змогу ще більше роздеребанити державної власності.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua