Zakonoproekt.Org.UA

 


Гройсман вирішили роздеребанити ще 500 т. га землі. 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
05.04.2018

Після поїздки Гройсмана до Ізраїлю вінницькі вирішили подарувати саму цінну землю із держзапасів.Під виглядом підтримки народу, Кабмін Гройсмана вирішив роздеребанити 500 тисяч га сільськогосподарської землі у власність, що належить усьому українському народові.Після поїздки Гройсмана до Ізраїлю вінницькі вирішили подарувати саму цінну землю із держзапасів так званим "фермерам". Замість того, щоб передати у довгострокову оренду із сплатою державі за користування..

Під виглядом підтримки народу, Кабмін Гройсмана вирішив роздеребанити 500 тисяч га сільськогосподарської землі у власність, що належить усьому українському народові. 

Проектом закону, який незаконний уряд Гройсмана, що не має більшості у ВР, вирішив на кінець своєї каденції розплатитися власністю усіх українців, передав на розгляд Верховної Ради, не встановлено обмежень стосовно того, що так звані "фермери" будуть якісно її обробляти, а не, скажімо стануть висівати якусь монокультур, яка потім виснажить землю, або передадуть її в оренду чи взагалі продадуть якомусь аграрному барону, немає тендерів у виділенні кращої землі, і її захоплять ті, хто буде ближчий до нинішньої влади.

Звісно, щоб під виглядом захисту персональних даних буде засекречено кому і скільки цієї землі подарують, але точно відомо, що це вплине на кількість голосів. які потрібні Гройсману щоб залишитися при владі до закінчення цієї каденції ВР і мати змогу ще більше роздеребанити державної власності.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми