Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Громадянин навчив поважати свої права і примусив правоохоронця заплатити компенсацію 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
26.09.2013

Відкрите носіння зброї дозволено в більшості штатів США.

Історія, про яку зараз говорять у Сполучених Штатах Америки – це урок поліцейським, які вимагали від громадянина припинити те, на що він мав право – відкрито носити зброю, і громадянам, що владу потрібно постійно вчити, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.uaІсторія, про яку зараз говорять у Сполучених Штатах Америки – це урок поліцейським, які вимагали від громадянина припинити те, на що він мав право – відкрито носити зброю, і громадянам, що владу потрібно постійно вчити, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua з посиланням на www.kirotv.com .

Відставного військового Джона Лейга (John Laigaie) вирішив затримати поліцейський,якому не сподобалося що ветеран, який вигулював своїх собак у парку, відкрито носив зброю.

Ветеран, який знав свої права відмовився показати свої документи, що засвідчує особу, бо це була незаконна вимога правоохоронця. Бо Лейг знав, що закон штату дозволяв відкрито носити зброю.

Відставник надав поліцейському копію цього закону але той витягнув табельну зброю й направив на ветерана з відстані 1,5 метра. Припинилися незаконні дії правоохоронця лише тоді, коли присутні при цьому люди також розповіли йому, що відкрите носіння зброї є абсолютно законним в їхньому штаті.

Поліції дорого обійшлася необізнаність поліцейського щодо законів штату. Лейгу, який звернувся зі скаргою на незаконні дії поліцейського виплатили 15'000 доларів як компенсацію за такі дії. А усіх причетних до охорони правопорядку зобов'язали регулярно проходити навчання і тестування на знання законів штату, щоб більше не сплачувати такі великі суми з бюджету штату.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua