Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Григоришин потягнув Яценюка за язик 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.10.2016

13.10.2016 14:00  суддя Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А. буде розглядати справу № 757/12100/16-ц за позовом, із яким  Григоришин Костянтин Іванович звернувся до відповідачів - Яценюка Арсенія Петровича та  Кабінету Міністрів України про захист честі, гідності , ділової репутації та спростування недостовірної інформації.13.10.2016, 14:00,  суддя Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А. буде розглядати справу № 757/12100/16-ц за позовом, із яким  Григоришин Костянтин Іванович звернувся до відповідачів - Яценюка Арсенія Петровича та  Кабінету Міністрів України про захист честі, гідності , ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Яценюк бовкнув, Григоришин його відразу ж спіймав за язика, хоча сам Яценюк до суду побоїться прийти.Тому до суду потягнуть і підлеглих Гройсмана.

То ж цирк буде цікавий. Бо Яценюк тепер буде думати спочатку ніж щось бовкне.

Засідання суду відбудеться у м. Київ, вул. Хрещатик, 42а.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2021 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua