Zakonoproekt.Org.UA

 


Григоришин потягнув Яценюка за язик 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
09.10.2016

13.10.2016 14:00  суддя Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А. буде розглядати справу № 757/12100/16-ц за позовом, із яким  Григоришин Костянтин Іванович звернувся до відповідачів - Яценюка Арсенія Петровича та  Кабінету Міністрів України про захист честі, гідності , ділової репутації та спростування недостовірної інформації.13.10.2016, 14:00,  суддя Печерського районного суду міста Києва Гладун Х.А. буде розглядати справу № 757/12100/16-ц за позовом, із яким  Григоришин Костянтин Іванович звернувся до відповідачів - Яценюка Арсенія Петровича та  Кабінету Міністрів України про захист честі, гідності , ділової репутації та спростування недостовірної інформації.

Яценюк бовкнув, Григоришин його відразу ж спіймав за язика, хоча сам Яценюк до суду побоїться прийти.Тому до суду потягнуть і підлеглих Гройсмана.

То ж цирк буде цікавий. Бо Яценюк тепер буде думати спочатку ніж щось бовкне.

Засідання суду відбудеться у м. Київ, вул. Хрещатик, 42а.

Щоб додати коментар, Ви повині зареєструватися на сайті.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми