Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Імігранти, які не хочуть жити за законами країни, повинні повертатися до себе назад 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
10.12.2010

Промова прем'єр-міністра Австралії, після вето на вимоги мусульман Австралії дозволити їм жити за мусульманськими законами, була поширена більшістю інформаційних видань світу. Це також перекликається із проектом Концепції міграційної політики, яку внесли до Верховної Ради України, і яку весь час свого перебування на посаді Президента України не захотів вносити Президент України В.Ющенко.

Іммігранти, а не Австралійці повинні пристосовуватися!

Або сприйміть це, або виїздіть !

Я втомився з того, що нація перебуває в постійних хвилюваннях, не чи скривдили вони, яку–небудь особистість або її культуру.

Наша культура з'явилася в результаті більш 200 років позбавлень, спроб, перемог, які випали на частку мільйонів чоловіків і жінок, що шукали волю. Більшість із НАС говорить на англійському, не на арабському, китайському, російському, японському або інших мовах. Виходячи із цього, якщо ви бажаєте стати частиною нашого суспільства - вчить нашу мову, говориться у виступі, який розмішено на сайті www.zakonoproekt.org.ua .

Більшість австралійців вірить у Бога. Це не якесь просування ідеї Християнського правого крила, а факт, що християнські чоловіки й жінки створили цю нації на християнських принципах.

Це зовсім доречно демонструвати це на стінах наших шкіл. Якщо Бог ображає вас, тоді я запропонував би вам знайти іншу країну, в іншій частині світу, тому, що Бог - частина нашої культури.

Ми сприймемо Вашу віру без зайвих питань. Усе, що ми кажемо - сприйміть нашу у відповідь і живіть з нами у світі й гармонії.

Це наша країна, наша культура й наш стиль життя й ми готові вам дати кожну можливість радіти цьому разом з нами.

Але після того як ви закінчили нити, скаржитися й обурюватися із приводу нашого Прапора, Клятви, наших Християнських поглядів, я б праг вас надихнути скористатися ще однієї Великою Австралійською Волею. Правом покинути країну.

Якщо, ви нещасливі тут - виїжджайте. Ми не змушували Вас сюди приїжджати. Так що прийміть ту країну, яку ви вибрали.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua