Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Імператор Акіхіто порадувався за Януковича 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
30.01.2011

Під час візиту Президента України Віктора Януковича він відвідав 19 січня 2011 року Імператора Японії Акіхіто.

Імператор Японії зустрів Главу Української держави біля центрального входу до імператорського палацу. Віктор Янукович та Імператор Акіхіто потиснули один одному руки. Імператор привітав Президента України в Японії, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.

Під час зустрічі з Президентом України Віктором Янковичем Імператор Японії Акіхіто зазначив: «Я дуже радий, що Ваш візит сприятиме зміцненню відносин України та Японії».

Віктор Янукович зі свого боку побажав Імператорові Японії здоров’я, тривалих років життя та щасливого правління. Після цього у палаці розпочалася зустріч Президента та Імператора у форматі «віч-на-віч».

В ході розмови Глава Української держави висловив впевненість, що його офіційний візит до Японії дасть змогу підняти двосторонні відносини наших країн на якісно новий рівень. Президент відзначив, що, безперечно, взаємини України та Японії мають бути активізовані.

Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua