Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com RSS для Zakonoproekt.org.ua Про RSS


Індійці звільнили арештованих українських моряків з судна «Dynamic Striker» 

Сторінка англійською мовою Сторінка російською мовою Сторінка французькою мовою Сторінка німецькою мовою Сторінка  іспанською мовою Версія для друку
18.01.2011

Судно «Dynamic Striker» (прапор Багамських Островів, судновласник «Enterprises Shipping and Trading SA», Греція) було затримано 22 листопада 2010 р. індійськими ВМС за спробу самовільно залишити порт Мумбай. До складу екіпажу судна входять 22 громадянина України. Судно перебувало на відстані 7 миль від порту Мумбай. Четверо членів екіпажу та капітан судна перебували під арештом та утримувались в поліцейському відділенні м. Мумбай, інші члени екіпажу перебувають на борту судна.

12 січня ц.р. відбулось судове засідання по справі затримання українських моряків судна, за результатами якого було ухвалене рішення про їх звільнення та надання їм можливості залишити територію Індії. Після отримання відповідного наказу суду адвокати українських моряків мають звернутись до імміграційних служб Індії з метою отримання дозволу на залишення її території, зазначається на сайті www.zakonoproekt.org.ua із посиланням на прес-службу МЗС України.

На цей час всі члени українського екіпажу знаходяться на борту судна та забезпечені продуктами харчування і питною водою.

Справа продовжує перебувати на контролі в Посольстві України в Індії та в Департаменті консульської служби МЗС України, зазначають в МЗС України.

Для даного повідомлення коментарі заборонені.
Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редіректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .
Система Orphus Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter

Теми

Таким чином Ви завжди зможете слідкувати за оновленнями на сторінці Zakonoproekt.Org.UA на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Twitter.com Представництво Zakonoproekt.org.ua на GOOGLE+ Представництво Zakonoproekt.org.ua на Youtube Представництво Zakonoproekt.org.ua на Linkedin.com

Zakonoproekt.org.ua - це незалежне видання, що фінансуються за рахунок реклами та кожного використання читачами рекламних банерів на цьому сайті.

Заходьте до нас на Facebook


Про фінансування сайту

© 2010 www.zakonoproekt.org.ua . Творимо закони разом! Аналіз законів та аналіз і розробляння законопроектів. Сайт - це останні новини щодо Верховної Ради України. Президента України,. Кабінет міністрів України та інші органи державної влади і органи місцевого самоврядування на тему: закони, законопроекти та інше законодавство, політика, економіка, фінанси, технології, право, культура, здоров’я.
Усі права на матеріали, що перебувають на сайті, захищенi відповідно до законодавства України. Передрук матеріалів сайту вітається , при наявності прямого гіперпосилання (hyperlink) без редиректа на http://www.zakonoproekt.org.ua .

Карта сайту | © 2010 - 2020 Zakonoproekt.Org.UA
RSS для Zakonoproekt.org.ua